Orange One - szczegóły nowej taryfy!

Orange One - szczegóły nowej taryfy!

Orange One - szczegóły nowej taryfy!
Mateusz Żołyniak
13.09.2010 12:17, aktualizacja: 13.09.2010 14:17

Od jutra (14 września) sieć Orange wprowadza nową taryfę na kartę - Orange One z profilem usług do wyboru. Za doładowanie można w niej dostać nawet 1000 minut rozmów lub 1000 SMS-ów do wszystkich sieci. Na klientów czekają też nowe startery umożliwiające wybór dowolnej taryfy w Orange na kartę oraz nawet 120 zł premii za doładowania.

Oto jak Orange przedstawia nową taryfę:

Orange One to taryfa dla aktywnych użytkowników, którzy oprócz korzystnych cen połączeń, SMS-ów oraz MMS-ów chcą mieć możliwość wyboru profilu usług odpowiadającego ich upodobaniom. Mogą zdecydować czy za doładowania chcą dostawać dodatkowe minuty na połączenia w Orange czy SMS-y w Orange lub do wszystkich sieci. Mogą też skorzystać z tanich pakietów minut i SMS-ów, rozmawiać za 0 groszy z trzema wybranymi numerami, a w usłudze „Zegar Stop" za 3 minuty rozmowy dostać 30 minut na kolejne połączenia w sieci Orange.

Szczegóły nowej oferty przedstawia poniższa tabelka:

Obraz

Ponadto Orange One dostarcza użytkownikom możliwość wyboru dodatkowych usług:

  • Pakiet SMS - 600 SMS-ów w cenie 1 gr do wykorzystania w Orange. Koszt pakietu 6 zł, ważność: 30 dni.
  • Pakiet Minut - 60 minut na połączenia w Orange i na stacjonarne. Koszt pakietu 6 zł, ważność: 30 dni.
  • Wybrane Numery - rozmowy za 0 groszy z 3 wybranymi numerami w Orange. Koszt usługi 6 zł, ważność: 30 dni.
  • Zegar Stop - dodatkowe 30 minut na połączenia w Orange za wydanie na rozmowy, co najmniej 1 zł na dobę. Użytkownik może dostać dodatkowe minuty wielokrotnie, jednak nie częściej niż raz na dobę. Koszt usługi 1 zł, ważność: 30 dni.

W Orange One można także korzystać ze wszystkich usług dostępnych w Orange na kartę, jak: Masz za staż, Szczęśliwa Godzina, Urodziny, Pakiety Data, Promocje doładowań, Gwarancja Zwrotu, Kredyt, Przelew, Doładowanie z tel. z rachunkiem, Przelew SMS, Kredyt czy Halo Granie.

Klienci zainteresowani ofertą Orange na kartę mogą z niej skorzystać, kupując jeden z nowych starterów o nominałach 5zł, 10zł i 20zł. Każdy z nich pozwala klientowi na wybór najbardziej dopasowanej do jego potrzeb taryfy: Orange One, Nowe Orange Go, Orange POP czy Orange Free na kartę z dużymi pakietami na internet mobilny.

W każdym z nowych starterów przez pół roku klient dostaje do miesiąc równowartość kwoty zakupu startera. Oznacza to, że zakup startera o nominale 20 zł zasili konto użytkownika w sumie kwotą 120 zł. Jedynym warunkiem jest utrzymywanie aktywnego konta na połączenia wychodzące przez cały czas trwania promocji.

Użytkownicy korzystający już z dowolnej taryfy Orange na kartę mogą włączyć Orange One wysyłając SMS o treści „ONE" pod numer 1120 (koszt SMS w Orange).

Szczegóły oferty oraz regulamin są dostępne na stronie: www.orange.pl.

Źródło: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)