Orange: promocje na Internet, bonusy za doładowania

Orange: promocje na Internet, bonusy za doładowania
07.09.2011 21:25
Przetestuj Internet od Orange
Przetestuj Internet od Orange
Kira Czarczyńska
Kira Czarczyńska

Sieć Orange ponownie zmodernizowała nieco swoją ofertę - i ma dwie nowe propozycje dla swoich klientów. Zarówno tych, którzy głównie rozmawiają i nie chcą się nawet szczególnie wiązać umową, jak i dla fanów mobilnego Internetu. Za doładowania na przykład można dostać nawet 200-minutowy bonus, a surfowanie może być prawie o jedną trzecią tańsze.

  • transfer miesięczny 4 GB
  • nielimitowany transfer w godzinach nocnych

Abonament spada o 10 zł, jeśli kupujemy nową aktywację lub przedłużamy umowę w opcji Orange Free 59, decydując się jednocześnie na zakup modemu do korzystania z mobilnego Internetu. Jeżeli jednak nie jest nam on do niczego potrzebny, to w wersji oferty bez modemu mamy rabat w wysokości 27% - również na cały okres trwania umowy (dostępne: 24, 30 lub 36 miesięcy).

Orange Grupa - bonus do 200 minut za doładowanie

Kiedy już zbierzemy wymaganą liczbę osób, możemy zacząć zbierać bonusy. Pierwsze doładowanie wykonane przez osobę z grupy rozpoczyna 48 godzinną rundę, w trakcie której pozostali użytkownicy też powinni doładować swoje konta. Jeżeli zrobią to co najmniej 3 osoby, za każdą wydaną złotówkę dostaną 1 minutę na połączenia.

Jeszcze przyjemniej jest, jeśli swoje konta doładują w tym czasie wszyscy dodani do grupy. Liczba dodatkowych minut zostaje wówczas podwojona.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)