Orange rozdaje 2400 GB. Rusza nowa promocja

Orange rozdaje 2400 GB. Rusza nowa promocja

Logo salonu Orange
Logo salonu Orange
Źródło zdjęć: © Komórkomania
13.04.2023 06:49

Orange przygotowało nową promocję dla klientów, którzy korzystają z oferty na kartę. W jej ramach można odebrać 2400 GB za darmo. Co ważne, promocja łączy się z innymi, już obowiązującymi.

W Orange rusza nowa promocja dedykowana klientom, którzy korzystają z oferty na kartę. Od teraz mają oni możliwość uruchomienia specjalnej promocji, która pozwala na zgarnięcie aż 2400 GB za darmo na przestrzeni roku. Warunki korzystania z promocji są proste.

Promocja skierowana jest do tych klientów Orange na kartę, którzy mają aktywną cykliczną usługę "Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB + 5G pass" w wersji za 35 zł lub za 39 zł miesięcznie. To w zasadzie jedyny warunek, który należy spełnić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W ramach oferowanego przez Orange bonusu klienci mogą odebrać 12 paczek po 200 GB każda, które uruchamiają się po aktywacji usługi oraz po jej każdorazowym odnowieniu w kolejnych miesiącach. Promocja ta łączy się z inną promocją, która pozwala na odebranie 100 GB za rejestrację w Mój Orange.

2400 GB w Orange na kartę. Jak uruchomić?

Aby uruchomić promocję dla klientów Orange na kartę, należy wysłać wiadomość SMS o treści 2400 GB na numer 811. Do promocji można zarejestrować się też za pomocą aplikacji Mój Orange.

Drugim krokiem, który należy wykonać, to aktywacja cyklicznej usługi "Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB + 5G pass". Można to zrobić na trzy sposoby: wysyłając SMS o treści AKT35 CYKL pod numer 630, kodem USSD *101*2*35# oraz w aplikacji Mój Orange.

Pierwsza paczka 200 GB zostanie przyznana od razu po wykonaniu powyższych instrukcji, kolejne będą przyznawane przy kolejnych odnowieniach usługi. Natomiast jeśli użytkownik już korzysta z cyklicznej usługi, pierwszą paczkę 200 GB otrzyma przy najbliższym odnowieniu się jej.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)