Orange rozdaje darmowe GB po meczu z Andorą. Jak aktywować bonus?

Orange rozdaje darmowe GB po meczu z Andorą. Jak aktywować bonus?

Darmowy Internet od Orange
Darmowy Internet od Orange
Źródło zdjęć: © fot. pexels
Klaudia Stawska-Magdziak
13.11.2021 08:07, aktualizacja: 13.11.2021 09:18

Kolejny zwycięski mecz Polaków to kolejne darmowe GB Internetu dla klientów sieci Orange. Z okazji zwycięstwa z Andorą 4:1 abonenci mogą odebrać pakiet dodatkowych 4 GB, ale należy się pospieszyć.

To nie pierwszy raz, kiedy Orange rozdaje bezpłatne pakiety danych, by uczcić zwycięstwo polskiej reprezentacji. Tym razem Polacy wygrali w Pirenejach 4:1, co oznacza że na klientów sieci czekają 4 GB darmowego Internetu. Promocja skierowana jest do wszystkich, bez względu na rodzaj umowy - zarówno tych korzystających z oferty abonamentowej, jak i na kartę czy Orange Flex.

Jak aktywować darmowy Internet?

Aby odebrać bezpłatny pakiet dodatkowych danych należy wysłać SMS o treści Pireneje pod numer 233. Opłata za SMS jest zgodna z obowiązującą taryfą i nie może przekroczyć 25 gr. Użytkownicy Orange Flex zamiast tego mogą wpisać kod w odpowiedniej zakładce z kodami promocyjnymi.

Co ważne, aby skorzystać z bonusu, trzeba się pospieszyć. Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj (13 listopada), do godziny 22:48. Pakiet danych zostanie uruchomiony w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia przez operatora, o czym klient zostanie powiadomiony SMS-em. Promocyjne gigabajty są ważne 3 dni od daty aktywacji i można je wykorzystać jedynie na terenie Polski.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)