Orange rozdaje pakiet internetu. Aż 5 GB do odebrania za darmo

Mecz Polska-Holandia
Mecz Polska-Holandia
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Kowasz

12.06.2022 08:57, aktual.: 13.06.2022 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieć Orange, chcąc uczcić sukces reprezentacji Polski w ostatnim meczu z Holandią, rozdaje darmowe pakiety internetu. Klienci mogą liczyć aż na 5 GB, warunkiem jednak jest skorzystanie z promocji w przeciągu najbliższych 12 godzin.

Świętowanie wyników reprezentacji Polski za pomocą darmowych pakietów internetu należy już do tradycji Orange. Tym razem darmowe GB użytkownicy dostaną za ostatni mecz, który zakończył się remisem z wynikiem 2:2.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z bonusu, klient Orange musi wysyłać dedykowanego SMS-a z zakładki „dla Ciebie” w aplikacji Mój Orange. Może także przesłać go standardowo, wpisując wiadomość o treści ORANJE i wysyłając ją pod numer 233. Co ważne, opłata za SMS-a jest zgodna z cennikiem planu taryfowego konkretnego użytkownika. Klienci Orange Flex mogą odebrać swoje dodatkowe 5 GB, wpisując ORANJE w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

Co ważne, na jednym numerze użytkownik może aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godzin od publikacji posta Orange na Facebooku. Promocyjny pakiet jest ważny przez 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w Polsce.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)