Orange - Rozmowy Obrotne dla firm

Orange - Rozmowy Obrotne dla firm

Darmowe rozmowy z 5. numerami w Orange biznes
Darmowe rozmowy z 5. numerami w Orange biznes
Kira Czarczyńska
20.11.2010 07:00, aktualizacja: 20.11.2010 08:00

Już od poniedziałku biznesowi klienci sieci Orange będą mogli skorzystać z nowej usługi. Rozmowy Obrotne w taryfach dla firm pozwolą na dalsze zmniejszenie miesięcznych kosztów połączeń - poprzez wybranie do 5 numerów w sieci, z którymi rozmowy nie będą kosztować ani złotówki.

Usługa będzie dostępna od 22 listopada dla wszystkich klientów biznesowych planów abonamentowych Orange. Koszty korzystania z oferty nie są wysokie:

  • aktywacja każdego z wybranych numerów - 6,00 zł;
  • abonament miesięczny za jeden numer - 6,00 zł;
  • opłata za wyłączenie usługi - 6,00 zł;
  • koszt minuty połączenia z wybranymi numerami - 0 zł.

Aktywacja oferty: wysłanie SMS-a o treści AKT [numer telefonu] - pod bezpłatny numer 235

Aby wybrane przez klienta osoby mogły dzwonić do niego za 0 zł za minutę, powinny odpowiedzieć na SMS potwierdzający przynależność do wybranej grupy. Koszt wysłania SMS-a:

  • dla klientów ofert biznesowych - 0 zł;
  • dla klientów indywidualnych - 1 zł + VAT.

Oferty tego rodzaju pojawiają się co prawda dość często, propozycja Orange jest jednak dość oryginalna. Klient taryfy biznesowej, który zechce skorzystać z nowej usługi, będzie oczywiście mógł wybrać 5 numerów, do których dzwonić będzie od tego momentu za darmo.

Nowością jest tutaj to, że bezpłatne połączenia wykonywać można w obie strony - a więc i właściciele tych 5 numerów mogą oddzwonić bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Promocja sieci Orange jest więc o tyle ciekawa, że do "bezpłatnej sieci" należeć mogą nie tylko klienci usług biznesowych, ale także właściciele dowolnych, w tym indywidualnych planów taryfowych pomarańczowego operatora.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)