Orange: świąteczne promocje w abonamencie

orange-logo
orange-logo
Katarzyna Pura

18.11.2009 18:00, aktual.: 18.11.2009 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni temu pisałam o świątecznych doładowaniach w Orange, ale to jeszcze nie koniec zimowych pomysłów pomarańczowego operatora. Wczoraj odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiona została świąteczna oferta.

Kilka dni temu pisałam o świątecznych doładowaniach w Orange, ale to jeszcze nie koniec zimowych pomysłów pomarańczowego operatora. Wczoraj odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiona została świąteczna oferta.

Orange Abonament 55 to oferta, dzięki której możemy otrzymać aż do trzech usług gratis. Wszyscy, którzy zdecydują się podpisać umowę na 24, 30 lub 36 miesięcy, do wykorzystania na rozmowy i sms-y do wszystkich sieci dostawać będą 150 minut, natomiast po ich wykorzystaniu stawka za minutę połączenia będzie wynosić 29 gr. Dodatkowym atutem promocji są kuszące ceny telefonów - np. Samsung S3650 Corby czy LG KU990i za symboliczną złotówkę. Najciekawsze jest jednak to, że każdy klient otrzyma w prezencie dwie usługi.

Klienci, którzy skorzystają ze świątecznej promocji Orange Abonament 55, będą mieli do wyboru dwie darmowe dodatkowe usługi:

  • Wybrany numer, czyli 180 minut do wykorzystania na rozmowy z wybranym przez siebie numerem w sieci Orange lub stacjonarnym,
  • Weekendy, czyli 180 minut na rozmowy w weekendy,
  • Pakiet SMS, czyli 400 SMS-ów do wykorzystania wewnątrz sieci,
  • Pakiet Orange World, czyli nieograniczony dostęp do portalu Orange World,
  • Dłuższy Kapitał Złotówek, czyli korzystniejsze warunki dla klientów - niewykorzystane złotówki przechodzą na kolejne dwa miesiące.

Dodatkowo, wszyscy, którzy przedłużą umowę lub zakupią abonament za pośrednictwem strony internetowej operatora, będą otrzymywali przez cztery miesiące bonusowe 100 minut do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci. Co ciekawe, mogą także sobie dobrać jeszcze jedną darmową usługę na czas trwania umowy.

Ze świątecznej promocji mogą skorzystać klienci podpisujący nową umowę z Orange, przenoszący numer z innej sieci czy z ofert pre-paid Orange przenoszących się na abonament. Użytkownicy posiadający już telefon w abonamencie także mają możliwość skorzystać z tej świątecznej promocji, jednakże muszą uregulować opłatę migracyjną.

Do świątecznych doładowań podeszliście dość sceptycznie. Co myślicie na temat powyższej oferty?

Źródło: Telepolis

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)