Orange wprowadza Nokia Messaging

Orange wprowadza Nokia Messaging

orange logo
orange logo
Paweł Żmuda
19.11.2009 15:00, aktualizacja: 19.11.2009 16:00

Polski Orange jest pierwszym oddziałem francuskiej grupy, który wprowadzi na rynek usługę Nokia Mail. Dzięki niej możliwe jest automatyczne dostarczanie poczty do telefonu oraz obsługa wielu kont pocztowych jednocześnie.

Użytkownicy Nokia Mail będą mogli korzystać z krajowych serwisów mailowych WP, Onetu, Interii, O2, a także Gmaila, Windows Live Hotmail, Yahoo! Mail oraz Ovi Mail. Maciej Kocięcki, dyrektor Departamentu Usług

Internetowych i Aplikacji Biznesowych PTK Centertel mówił:

"Łatwa w obsłudze poczta dostępna w wielu różnych modelach telefonów to znaczący krok w kierunku upowszechnienia tej usługi. Od 17 listopada do 8 grudnia Nokia Mail oferowana jest bezpłatnie"

Od ósmego grudnia użytkownicy Nokia Mail będą musieli zapłacić 19,90 zł z VAT miesięcznie. W cenę wliczono nieograniczony transfer danych pocztowych oraz pakiet 50MB na przeglądanie stron WWW.

"Nokia dąży do upowszechnienia mobilnej poczty wśród jak największego grona użytkowników", mówił Dariusz Zalewski z Nokia Poland. Nokia Mail jest usługą typu "push", umożliwiająca korzystanie nawet z 10 kont poczty jednocześnie. Technologia obsługiwana jest przez 25 modeli telefonów Nokia, jednak liczba ta powinna szybko się powiększyć. Lista urządzeń obsługujących Nokia Mail znajduje się pod tym adresem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)