Orange wprowadza taniego dotykowca z Androidem 2.1. Gdzie?

Orange wprowadza taniego dotykowca z Androidem 2.1. Gdzie?

Orange wprowadza taniego dotykowca z Androidem 2.1. Gdzie?
Paweł Żmuda
27.07.2010 14:00, aktualizacja: 27.07.2010 16:00

Wkrótce ruszy sprzedaż, brandowanego przez Orange, smartfona opartego o Androida 2.1. Trzeba przyznać, że komórka prezentuje się całkiem nieźle. Już niedługo urządzenie pojawi się we francuskich sklepach, jednak możemy spodziewać się, że szybko trafi także do salonów w pozostałych krajach europejskich. Jaki jest pomarańczowy telefon?

Urządzenie wyposażone zostało w ekran 2,8-cala pracujący w rozdzielczości QVGA, aparat 3,2 Mpix, WiFi, radio FM, Bluetooth oraz gniazdo jack 3,5 mm na standardowe słuchawki. We wnętrzu znajdziemy 256 MB pamięci, jednak nic nie stanie na przeszkodzie, by rozszerzyć ją przy pomocy kart microSD (karta o pojemności 2GB zostanie dołączona do zestawu). Urządzenie o wymiarach 107,5 x 57 x 13,8 mm waży około 104 gram.

Miejmy nadzieję, że prosty Android od Orange okaże się sporym sukcesem we Francji, szczególnie, że koszt komórki w abonamencie ma wynosić jedynie 1 Euro. Jeśli sprzedaż telefonu będzie zadowalająca, możemy spodziewać się go w pozostałych krajach. Więc także i w Polsce.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)