Orange z bonusami za przeniesienie numeru prepaid. Warto skorzystać?

Orange z bonusami za przeniesienie numeru prepaid. Warto skorzystać?

Bonusy w Orange przy przenoszeniu numeru (fot. na lic. CC/Bartosz Senderek/Wikimedia)
Bonusy w Orange przy przenoszeniu numeru (fot. na lic. CC/Bartosz Senderek/Wikimedia)
Kamil Homziak
18.02.2012 15:00, aktualizacja: 18.02.2012 16:00

Gdy w grę wchodzi zmiana operatora, zwykle mówi się o umowach abonamentowych. Tymczasem Orange przygotował promocję dla użytkowników ofert na kartę, którzy zdecydują się przenieść numer do sieci pomarańczowego operatora. Na jakie bonusy mogą liczyć?

W ramach trwającej od 17 lutego promocji "Przenieś numer na kartę do Orange" oprócz 120 zł premii za doładowania w ciągu pierwszych 6 miesięcy klienci mogą dostać 600 dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci. Bonusy przyznawane są partiami:

  • 10 zł premii za każde z 12 doładowań o wartości 25 zł lub wyższej (łącznie do 120 zł); do wykorzystania na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi oraz na Internet w telefonie;
  • 100 dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci, przyznawane za dowolne doładowanie - raz w miesiącu, przez pół roku po przejściu do Orange – łącznie nawet 600 minut.

Jeśli komuś odpowiada oferta pomarańczowego operatora, to nadszedł dobry moment, aby przenieść numer do Orange. Orange oferuje coś więcej niż tylko bonus w postaci rozmów i SMS-ów do własnej sieci - złotówki do wykorzystania na transmisję danych oraz 100 minut miesięcznie każdemu się przyda. Szkoda jedynie, że bonusy złotówek są niewielkie i dostępne jedynie po wcześniejszym doładowaniu kwotą minimum 25 zł.

Źródło: Orange

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)