Orange znów zaprasza do kin, a Play na koncerty WOŚP

Play zagra z WOŚP (fot.: sxc.hu)
Play zagra z WOŚP (fot.: sxc.hu)
Kira Czarczyńska

16.12.2011 08:00, aktual.: 16.12.2011 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange i Play oferują odrobinę rozrywki: każda z sieci proponuje inną jej formę. Orange oficjalnie ogłosił zniesienie limitów w Środach z Orange, z czego zapewne ucieszą się ci, dla których ciągle nie wystarczało biletów. Play natomiast postanowił po raz pierwszy przyłączyć się do najbardziej znanej w Polsce akcji charytatywnej i zagrać razem z Owsiakiem i WOŚP.

  • zostanie zniesiony limit kodów,
  • do oferty dołączą filmy wyświetlane w technologii 3D,
  • klienci dostaną 15% rabat na zakupy w kinowych barach;

Nadal oczywiście w cenie jednego biletu dostaniemy dwa, a jedynym ograniczeniem będzie liczba miejsc w kinach. Limity znikają. Żeby dostać kod, wystarczy wysłać SMS o treści "FILM" pod numer 241.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku z siecią Play

Za pośrednictwem Play my również możemy pomóc. Sieć wprowadziła specjalną, dedykowaną usługę, dzięki której da się stale wspierać Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wystarczy doładować swoje konto w wybranych ofertach Play na Kartę:

  • Play Fresh,
  • Lubię To,
  • Play Online na Kartę.

Aby wesprzeć akcję, wystarczy wysyłać SMS o treści „TAK”pod bezpłatny numer 8070. Usługa zostanie uruchomiona w ciągu 24 godz. od momentu wysłania SMS-a, a doładowania będą zliczane za cały miesiąc kalendarzowy. Kontynuowanie swojego udziału w akcji w kolejnych miesiącach za każdym razem wymaga potwierdzenia.

Korzystanie z usługi jest bezpłatne. Ani SMS aktywacyjny, ani przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciążają użytkownika Play, 100% kwoty doładowania trafia na jego konto.

Szczegółowe informacje i regulamin: Play na Kartę - Wspieram WOŚP.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)