Orb za darmo tylko dzisiaj!

Orb za darmo tylko dzisiaj!
Zbyszek Kowal

13.06.2011 06:30, aktual.: 13.06.2011 08:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich użytkowników telefonów z Windows Phone 7 na pokładzie. Firma Palladium Power postanowiła tylko dzisiaj udostępnić grę Orb za darmo do pobrania!

Wspomniany projekt został niedawno zaktualizowany i aby uczcić ten fakt, producent tylko w poniedziałek 13 czerwca udostępnia swoją grę dla wszystkich za darmo. Warto skorzystać ze szczodrości developerów, tym bardziej że gameplay prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Poniższy materiał wideo powinien Was do tego przekonać.

Orb to prosta ale całkiem nieźle zaanimowana gra zręcznościowa, w której gracz steruje kulką, starając się omijać miny oraz inne przeszkody. Co jakiś czas trzeba korzystać z wiatraczków, które przepychają kulkę na kolejne platformy. Myślę, że pomysł jest bardzo ciekawy i z powodzeniem sprawdziłby się również na innych systemach.

Jeżeli gra przypadła Wam do gustu, to możecie ją pobrać z Marketplace za darmo tylko dzisiaj. Jutro będzie już kosztowała 1,29 dol. Wasze opinie na temat promocji jak zwykle są mile widziane.

Źródło: wpcentral

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)