Orbital w Android Markecie [wideo]

Orbital w Android Markecie [wideo]
13.09.2011 06:14
Orbital w Android Markecie [wideo]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Kolejna popularna produkcja z App Store znalazła drogę do sklepu Google’a. Od kilku dni użytkownicy Androidów mogą zagrywać się w Orbitala - prostą i wciągającą grę z grafiką pełną wodotrysków.

Orbital swego czasu był bardzo popularny na iPhonie. Podbił kilka krajów, w tym również amerykański App Store. W Polsce gra dotarła zaledwie do 85 miejsca, więc na dobrą sprawę nie jest rozpoznawalna. Być może odsłona na Androida to zmieni.

Zasady gry są proste, ale sama rozgrywka nie jest łatwa. Gracz zaczyna od wystrzelenia jednej kuli na planszę, która rośnie do momentu, aż napotka ściankę. Aby usunąć kulę z planszy, trzeba trafić w nią kilkakrotnie kolejnymi kulkami. Problem polega na tym, że rosnące kule zajmują większą część planszy. Jeżeli wystrzelona kulka odbije się od innej i wyjdzie poza oznaczony teren, zabawa zaczyna się od nowa.

Orbital - oprócz wciągającego gameplaya - oferuje trzy tryby gry (w tym dla dwóch graczy), statystyki online oraz wsparcie dla Facebooka – porównywanie wyników ze znajomymi. Niestety, gra nie należy do najtańszych. Koszt pobrania z Android Marketu wynosi nieco ponad 10 zł.

Źródło: DroidGamers

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)