Order & Chaos Online za darmo w App Store i w promocji w Google Play

Order & Chaos Online za darmo w App Store i w promocji w Google Play

Order & Chaos Online za darmo w App Store i w promocji w Google Play
Zbigniew Kowal
26.05.2014 05:19, aktualizacja: 26.05.2014 11:52

Ta gra pojawiła się na rynku kilka lat temu, ale wciąż nie doczekała się godnego konkurenta. Order & Chaos Online to najlepszy tytuł MMORPG dostępny na urządzenia mobilne. Teraz można pobrać tę kultową grę bezpłatnie lub po obniżonej cenie!

Order and Chaos Online to gra MMORPG przygotowana przez studio Gameloft. Złośliwi twierdzą, że to wierna kopia World of Warcraft przeznaczona na komórki. Niezależnie od tego, czy pomysł był świeży czy nie, gra odniosła spektakularny sukces. Szybko stała się najlepszą aplikacją tego typu na smartfony i tablety.

Obraz

W grze dostępnych jest ponad 500 różnych questów, 600 przeciwników i 2000 różnych przedmiotów dla graczy. Jakiś czas temu Gameloft wzbogacił swój flagowy tytuł o PvP areny, na których można walczyć wraz z członkami gildii przeciwko innym bractwom. Jedna z wcześniejszych aktualizacji wniosła do rozgrywki wierzchowce (konie, lwy, bestie), na których dużo łatwiej przemierza się rozległe krainy.

Francuski gigant branży mobile traktuje Order and Chaos Online priorytetowo. Tytuł był bardzo często aktualizowany i optymalizowany pod kątem nowych urządzeń z Retiną na pokładzie. Wspiera także pada Duo Gamer, który znacznie ułatwia zabawę.

Order & Chaos Online - PVP Update Trailer - iPhone & iPad

W dniu premiery Order and Chaos Online kosztował 6 euro, dodatkowo trzeba było uiścić miesięczną opłatę za możliwość gry. Teraz w ramach promocji Order & Chaos Online pobierzecie za darmo z App Store lub w promocji z Google Play. Abonament nie jest już wymagany, ale gdzieniegdzie można natknąć się na reklamy i mikropłatności.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)