OS X Lion 10.7.2 dostępny dla programistów

OS X Lion 10.7.2 dostępny dla programistów
Zbyszek Kowal

24.07.2011 10:38, aktual.: 24.07.2011 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w pierwszym dniu premiery Lion został pobrany ponad milion razy. Oznacza to gigantyczny zysk dla Apple’a, ale również potężną dawkę opinii, zażaleń oraz skarg ze strony nowych użytkowników. Końcowy efekt premiery jest taki, że już 3 dni po opublikowaniu Liona w Mac App Store pojawiła się nowa wersja systemu.

Wersja 10.7.2 została wczoraj udostępniona programistom. Co ciekawe, Apple przeskoczył numerację, nie wysyłając wersji 10.7.1. Najprawdopodobniej więc 10.7.1 będzie aktualizacją zawierającą szereg poprawek, która pojawi się w najbliższych dniach w Mac App Store dla zwykłych użytkowników.

To nie pierwszy przypadek w historii Apple’a, że nowy system zostanie załatany w tak krótkim czasie po premierze. Podobnie było ze Snow Leopardem - wersja 10.6.1 również pojawiła się niecałe dwa tygodnie po tym, jak do rąk system otrzymali konsumenci.

Jeżeli jeszcze nie zainstalowaliście nowego systemu na swoich komputerach, to po więcej informacji odsyłam na polską stronę Apple’a. Można tam znaleźć listę 250 nowych funkcji Liona. Koszt pobrania nowego systemu z Mac App Store to niecałe 24 euro.

Źródło: TUAW

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)