Oszczędny komunikator dla korzystających z GPRS

Oszczędny komunikator dla korzystających z GPRS

kankaMSN - oszczędny komunikator dla korzystających z GPRS.
kankaMSN - oszczędny komunikator dla korzystających z GPRS.
Paweł Wolniewicz
27.05.2009 06:53, aktualizacja: 27.05.2009 08:53

Przypuszczam, że nie jestem jedyną osobą, która korzystając z komunikatora internetowego za pośrednictwem telefonu ceni sobie nie tyle zaawansowane funkcje, ile wbudowane w aplikację techniki pozwalające na ograniczenie transferu danych. Poza tym jest bardzo dobrze, jeśli klient IM na bieżąco informuje o ilości przesłanych informacji.

Jednym z programów tego typu jest turecki kankaMSN. Jak wskazuje sama nazwa, jest to klient usługi MSN / Windows Live Messenger. Program działa na platformie Java. Plik JAR możemy pobrać z tej strony.

kankaMSN wyświetla na bieżąco informacje o transferze. Ponadto, zdaniem jego twórców, jest zarazem najmniej obciążającym łącze internetowe klientem MSN korzystającym z GPRS.

Nie oznacza to jednak, że kankaMSN nie oferuje żadnych funkcji bardziej zaawansowanych niż wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych. Aplikacja pozwala również na przekazywanie zdjęć, oglądanie wideo oraz poszukiwanie nowych znajomych. Ponadto dostępna jest opcja zapisywania archiwum rozmów i powiadomienia głosowe / alarmem wibracyjnym o nadchodzących wiadomościach.

Źródło i zrzutka: kankaMSN

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)