Palm Pre 2 w stylistyce poprzednika, ale z lepszą specyfikacją?

Palm Pre 2
Palm Pre 2
Karolina Adamus

13.10.2010 14:30, aktual.: 13.10.2010 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Palm i HP bardzo starały się utrzymać w tajemnicy kolejny model Pre. Francuski operator SFR spłatał jednak producentom figla. Na stronie sieci przez chwilę wisiała reklama Palma Pre 2 zapowiadająca kolejny smartfon z systemem WebOS. Wygląda na to, że Palm wykorzysta podobną taktykę jak Apple. Nowy telefon bowiem do złudzenia przypomina swojego poprzednika.

Patrząc na zdjęcie telefonu, który pojawił się na stronie SFR, trudno nie pozbyć się wrażenia, że patrzy się na Palma Pre. Według opisu operatora widocznym na reklamie modelem jest Palm Pre 2. Telefon ma być następcą pierwszego smartfona z WebOS. Palm nie chce ingerować w wygląd swojego telefonu - to podobna strategia jak w przypadku pierwszych iPhone'ów Apple'a.

Wnętrze smartfona jednak się zmieni - i to na dobre. W specyfikacji Palma Pre 2 mamy znaleźć procesor Cortex A8 1GHz i 512 MB RAM-u. Telefon będzie bazował na systemie WebOS 2.0.

Informacja o nowym urządzeniu Palma została zdjęta ze strony SFR. W Sieci pojawiły się jednak zdjęcia "na żywo" udostępnione przez MobiFrance. Przedstawiają one telefon.

Palm Pre 2 (fot. MobiFrance)
Palm Pre 2 (fot. MobiFrance)
Palm Pre 2 (fot. MobiFrance)
Palm Pre 2 (fot. MobiFrance)
Palm Pre 2 (fot. MobiFrance)
Palm Pre 2 (fot. MobiFrance)

Źródło: GSMArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)