Papaya Farm – konkurent FarmVille ponownie w App Store

Papaya Farm – konkurent FarmVille ponownie w App Store

Papaya Farm – konkurent FarmVille ponownie w App Store
Zbyszek Kowal
22.03.2011 05:07, aktualizacja: 22.03.2011 06:07

Historia tej gry jest tak zakręcona jak zaplątany makaron w spaghetti. Najpierw gra pojawiła się w App Store, by następnie zniknąć ze sklepu Apple’a i pojawić się na stałe w Android Markecie. Po kilkunastu tygodniach przerwy użytkownicy iPhone'ów oraz iPadów mogą ponownie zagrać w najpoważniejszego konkurenta FarmVille.

Nadal nie wiadomo, dlaczego gra zniknęła z App Store i dlaczego ponownie pojawiła się w sklepie Apple’a. Jednego można być jednak pewnym: fani sadzenia wirtualnych marchewek dostali kolejną dobrą grę na swoje urządzenia.

Zgodnie z informacjami podanymi przez producenta w Papaya Farm gra obecnie 2,5 miliona użytkowników. Dzięki integracji z OpenFeintem teraz również miłośnicy iPhone'ów będą mogli dołączyć do zabawy z użytkownikami Androida.

Na czym polega rozgrywka? Gracz sadzi nasionka, patrzy jak rosną, podlewa je, zbiera plony lub kradnie plony innych graczy. Ot, zwykłe życie wirtualnego farmera. Na uwagę zasługuje również ciekawa grafika, która moim zdaniem jest lepsza niż w FarmVille.

Grę możecie pobrać z App Store bez żadnych opłat. Jedyne wymaganie to mnóstwo czasu i cierpliwość do pielęgnowania wirtualnego ogródka.

Źródło: Techcrunch

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)