Paper Camera zupełnie za darmo z App Store!

Paper Camera zupełnie za darmo z App Store!
16.07.2014 08:46
Paper Camera zupełnie za darmo z App Store!
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Jeżeli uwielbiacie nagrywać filmiki lub robić zdjęcia iPhone’em, to Paper Camera z pewnością przypadnie Wam do gustu. Zamiana szarej rzeczywistości w kolorowy komiks jest możliwa od pierwszego uruchomienia. O zaletach tej fajnej aplikacji możecie przekonać się teraz sami, pobierając program za darmo z App Store.

Paper Camera to aplikacja fotograficzna, która pozwala w czasie rzeczywistym nakładać różnego rodzaju filtry na obraz z kamery iPhone’a lub iPada. Przy czym nieważne, czy jest to filmik czy też zdjęcie. Aplikacja świetnie radzi sobie w obu przypadkach.

412081462201025446

Do dyspozycji użytkowników oddano kilka ciekawych filtrów, które zamieniają obraz z aparatu iPhone’a lub iPada w rysunek. W zależności od tego, jaki rodzaj efektu wybierzemy (neon, szkic, akwarela, komiks), taki rysunek otrzymujemy. Dodatkowo dla każdego efektu możemy wybrać grubość linii, otrzymując tym samym sporo różnych kombinacji.

Aplikacja pozwala również na wybór przedniej lub tylnej kamery, zatem przygotowanie własnego portretu w formie komiksowego rysunku lub odręcznego szkicu jest bardzo proste. Należy tylko pamiętać, aby światło nie oślepiało zbyt mocno soczewki aparatu. Wszystkie opisane powyżej efekty można nałożyć również na materiał wideo.

412081462201222054

Na załączonym do wpisu filmiku możecie zobaczyć, jak prezentują się poszczególne efekty nakładane na obraz z kamery iPhone’a. Tak stworzony rysunek lub filmik można zapisać w albumie, wysłać e-mailem do przyjaciela, opublikować bezpośrednio na tablicy naszego Facebooka lub ćwierknąć link do zdjęcia na Twitterze.

Aplikacja ma też kilka ograniczeń. Każda fotka lub filmik przygotowany za pośrednictwem Paper Camera zawiera znak wodny producenta. Oczywiście można się go pozbyć, ale za taką przyjemność trzeba już dopłacić. Część ciekawszych filtrów dostępna jest tylko dla tych użytkowników, którzy zdecydowali się na wykupienie subskrypcji.

Paper Camera - JFDP Labs

Paper Camera to bardzo ciekawa aplikacja, która zwiększa możliwości fotograficzne smartfona lub tabletu. Nie jest to profesjonalne narzędzie do obróbki obrazu, ale efekty jakie można uzyskać, z pewnością przypadną do gustu wielu użytkownikom. Zainteresowanych odsyłam do App Store’a, gdzie aplikację można pobrać teraz bez opłat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)