Pass4Wifi – znajdź hasło do sieci dzięki Foursquare

Pass4Wifi – znajdź hasło do sieci dzięki Foursquare

Pass4Wifi – znajdź hasło do sieci dzięki Foursquare
Zbyszek Kowal
17.02.2012 18:48, aktualizacja: 17.02.2012 19:48

Geolokalizacja w serwisach społecznościowych to przyszłość. Dlatego coraz większym uznaniem cieszą się takie serwisy jak Foursquare lub Places Facebooka. Oczywiście tam, gdzie pojawia się popularny trend, nie może zabraknąć pomysłowych aplikacji mobilnych. Jedna z nich pozwala na odnalezienie hasła do WiFi!

Foursquare działa na bardzo prostej zasadzie. Aplikacja pozwala na odnajdywanie znajomych oraz ciekawych miejsc w pobliżu. Dzięki odbiornikom GPS można przemierzać miasto ze znajomymi miasto i odkrywać interesujące miejsca.

Pass4Wifi to prosta aplikacja androidowa, integrująca się z serwisem Foursquare w celu odnalezienia haseł do WiFi w pobliżu. Program korzysta z GPS w celu dokładnego zlokalizowania użytkownika, później pobiera z Foursquare'a listę miejsc i wreszcie przeszukuje tipy w serwisie, aby odnaleźć hasło do WiFi w tym właśnie miejscu. Pass4Wifi jest zintegrowany z Google Maps, a więc użytkownik może zobaczyć na mapie dokładną lokalizację access pointa.

Oczywiście pytanie o skuteczność jest jak najbardziej zasadne. Możecie przekonać się o tym sami, pobierając Pass4Wifi za darmo z Android Marketu. Dajcie znać, jak program sprawdza się w praktyce.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)