PayPal w Markecie już za chwilę?

Strona głównaPayPal w Markecie już za chwilę?
27.10.2010 13:13
paypal
paypal
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Wszystko wskazuje na to, że serwis The Street miał rację co do tego, że jeszcze w tym miesiącu w Markecie pojawi się nowy system płatności - PayPal. Na blogu firmowym PayPala pojawił się na chwilę wpis z radosnym obwieszczeniem, że firma już wspiera mobilny system Google'a, jednak szybko zniknął. O co tu chodzi?

Otóż wraz z początkiem października wspomnieliśmy o rzekomych pertraktacjach na linii Google-PayPal, których wynikiem miało być wprowadzenie do Android Marketu nowego systemu płatności - PayPal. Efekty rozmów pomiędzy firmami mieliśmy poznać wczoraj, 26 października, jednak nic podobnego nie nastąpiło. Wiemy jednak, że temat nie odszedł w zapomnienie, czego dowodem jest poniższy komunikat, który pojawił się na chwilę na wspomnianym blogu firmowym PayPala:

411918798921466790

Teraz tej noty nie znajdziemy na blogu. Najprawdopodobniej ktoś za szybko wcisnął przycisk odpowiedzialny za publikację artykułu, a tekst udało się odzyskać dzięki niezastąpionemu Google Cache.

Wobec tego jak długo przyjdzie nam czekać na faktyczne zawitanie PayPala w Markecie? Najprawdopodobniej jeszcze kilkanaście godzin. Dziś PayPal organizuje drugi dzień konferencji X-Innovate, podczas której możemy spodziewać się bardzo miłych wiadomości.

Źródło: TechCrunch

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)