PES 2011 potwierdzony dla Windows Phone 7 [wideo]

PES 2011 potwierdzony dla Windows Phone 7 [wideo]
09.01.2011 13:55
Pro Evolution Soccer 2011
Pro Evolution Soccer 2011
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Bardzo dobre wiadomości dla wszystkich fanów piłki nożnej wypłynęły od Konami. Japoński producent potwierdził kilka dni temu, że prace mające na celu przeniesienie Pro Evolution Soccer 2011 na platformę Windows Phone 7 nabrały rozpędu.

Oczywiście dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona, ale według doniesień grę powinniśmy zobaczyć w pierwszym kwartale tego roku. Największym sukcesem jedenastej odsłony jest najnowszy system sterowania, który wspomaga gracza przy strzałach, podaniach i stałych fragmentach gry.

Czym różni się PES 2011 od FIFY 11? Przede wszystkim rozgrywkami. Odsłona dla Windows Phone 7 będzie kusiła potencjalnych nabywców oficjalną licencją na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europejską. Czy to wystarczy do ostatecznego sukcesu? Czas pokaże.

Warto również dodać, że gra ma wspierać usługę Xbox Live, dzięki której gracze będą mogli zbierać osiągnięcia dla swoich gamercardów. Wygląda również na to, że leaderboardsy zostaną zintegrowane z usługą dla graczy Microsoftu.

Dołączony do wpisu materiał wideo prezentuje rzekomego PES-a 2011 na Samsungu Focus. Wpadłem na niego przypadkiem, więc nie jestem pewien, czy rzeczywiście jest to oficjalna gra Konami. Jeżeli jednak sympatyczny pan z dziwnym akcentem ma rację, to premiera tego symulatora piłki nożnej na WP 7 już niedługo.

Źródło: PocketGamer

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)