PES 2012 ekskluzywnie dla Xperii Play!

PES 2012 ekskluzywnie dla Xperii Play!
Zbyszek Kowal

08.11.2011 18:01, aktual.: 08.11.2011 19:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony Ericsson ogłosił pojawienie się Pro Evolution Soccer 2012 dla smartfona Xperia Play na rynku. Podobnie jak to będzie miało miejsce w przypadku FIFY 12, symulator będzie dostępny na wyłączność dla wspomnianego modelu telefonu. Czy czeka nas duża rewolucja?

Zgodnie z informacją prasową, którą otrzymaliśmy, zapowiada się bardzo ciekawie. Oczywiście nie zamierzamy wierzyć producentowi na słowo i już niedługo będziecie mogli przeczytać naszą recenzję gry. Poniżej kilka ważnych informacji od Sony Ericssona.

Obraz

Pro Evolution Soccer  2012 został wzbogacony o dodatkowe funkcje i w porównaniu z poprzednią wersją może pochwalić się udoskonalonym AI, szybkością, jakością animacji, jak również optymalizacją kontrolerów PlayStation Certified.

Pro Evolution Soccer 2012 uzyskał także wyłączne prawa do wykorzystania logo UEFA i informacji dotyczących międzynarodowych rozgrywek klubowych: UEFA Champions League, UEFA Europa League oraz UEFA Super Cup.

PES 2011 jest popularną grą dla Xperii Play i jednocześnie wspaniałym przykładem na to, jak istotne w grach sportowych, gdzie wynik zależy od umiejętności, techniki i szybkości reakcji, są dedykowane przyciski sterujące. PES 2012 to kolejny krok pokazujący nasze zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych ekosystemów do gier dedykowanych dla Xperia Play - skomentował Tim Harrison, Head of Content Marketing & Strategy w Sony Ericsson.

Smartfon Xperia Play udowodnił, że jest wspaniałą platformą dla twórców gier, ponieważ 80 procent właścicieli tego modelu gra w gry co najmniej jeden raz dziennie (jest to osiem razy więcej niż w przypadku innych wiodących smartfonów). 75 procent pobrań gier realizowanych jest jako opcja premium, podczas gdy najwyższy średni rezultat w branży dla innych modeli to 25 procent.

Bogactwo nowych funkcji, a także ulepszona grafika Pro Evolution Soccer 2012, to ekscytująca obietnica dla fanów serii PES, dotychczasowych i nowych. Cieszymy się ze współpracy z firmą Sony Ericsson i z możliwości rozwijania tej popularnej gry na ekosystemie Xperia Play - powiedział Philippe Rapin, Head of Mobile w Konami Europe.

Pro Evolution Soccer 2012  jest dostępny na czasową wyłączność dla Xperii Play. Nie podano dokładnej daty, kiedy gra pojawi się również na inne urządzenia z Androidem na pokładzie. Najprawdopodobniej jednak nastąpi to po miesiącu.

Obraz

Ten znany i ciągle popularny w wielu kręgach symulator piłkarski można pobrać z Android Marketu w cenie 22 złotych. Użytkownicy Xperii Play mogą również zajrzeć do Game Center na swoim telefonie, gdzie gra pojawiła się już w spisie pozycji z certyfikatem. Myślicie, że PES 2012 ma jakieś szanse w starciu z FIFA 12?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)