PhotoDenoiser [giveaway]

PhotoDenoiser [giveaway]

PhotoDenoiser [giveaway]
Zbyszek Kowal
16.05.2011 09:00, aktualizacja: 16.05.2011 11:00

Jeżeli szukaliście nowej aplikacji do obróbki zdjęć, to dzisiaj mam dla Was propozycję rodzimego developera. Poznajcie PhotoDenoiser i wygrajcie kilka promo kodów.

Wspomniana aplikacja wykorzystuje zaawansowane algorytmy przetwarzania obrazów w celu redukcji poziomu szumów na zdjęciach, które wykonuje się telefonem. Dzięki niej zdjęcia zrobione przy słabym oświetleniu lub z wykorzystaniem wbudowanej w iPhone'a 4 lampy błyskowej mogą wyglądać na bardziej "czyste" i klarowne.

PhotoDenoiser usuwa szum z każdego zdjęcia bez względu na to, czy zostało wykonane telefonem, czy zapisane jest w bibliotece zdjęć. Współpracuje z iPhone'em 4 oraz modelami 3GS /3G. Efekt działania algorytmów usuwających szum można zapisać w postaci nowego zdjęcia w bibliotece. Aplikacja znajduje się w App Store i kosztuje niecałe 2 dol.

GIVEAWAY

Jak to zwykle przy okazji prezentacji nowych programów bywa, mamy dla Was pięć egzemplarzy PhotoDenoiser do wygrania. Dzisiaj nagrodzimy najszybszych i wiernych czytelników. Pierwsze pięć osób, które w komentarzu pod wpisem napisze ”Chcę PhotoDenoiser”, nagrodzimy kodami!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

PS Przypominam że nadal można wziąć udział w konkursie rysunkowym i wygrać aplikację ShareBoard firmy SiD On!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)