Photoshop Mobile dla iPhone'a

Photoshop Mobile dla iPhone'a
Paweł Żmuda

12.10.2009 14:30, aktual.: 12.10.2009 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak wiadomo, aparat w zabawce Apple iPhone nie jest tym, co tygrysy lubią najbardziej. Jednak jeśli sprzęt zawodzi, zawsze można edytować swoje fotki przy pomocy Photoshopa. Mimo to, że na telefonie Apple Flash nie działa zbyt dobrze, to Adobe zdecydowało się na wypuszczenie aplikacji Photoshop Mobile dla iPhone'a.

Jak można się domyślić, komórkowy Photoshop nie jest tym samym, co desktopowa wersja programu, ale mimo to, jest całkiem interesujący. Aplikacja pozwala na przycinanie, obracanie, zmianę nasycenia czy dodawanie filtrów i efektów do naszych zdjęć. Wśród filtrów znalazły się najprostsze - przekształcające nasze fotki w biało-czarne, ale także chociażby efekt Warm Vintage, Vignette czy Pop. W aplikacji znajdziemy także Sketch Tool czy Soft Focus.

Użytkownicy mobilnego Photoshopa dostaną od Adobe 2GB miejsca na serwerach Photoshop.com, by móc przechowywać tam swoje zdjęcia. Aplikacja jest już dostępna w App Store (za darmo!). Lecz tu pojawia się największy problem. Photoshop Mobile dostępny jest tylko dla USA oraz Kanady. Miejmy nadzieję, że Adobe zdecyduje się na rozszerzenie zasięgu swojej aplikacji. Znów jesteśmy dyskryminowani!

Oficjalna strona aplikacji znajduje się pod tym adresem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)