Pięć darmowych gier na Androida [wideo]

Pięć darmowych gier na Androida [wideo]
Zbyszek Kowal

01.07.2011 05:01, aktual.: 01.07.2011 07:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedna z moich ulubionych firm wydawniczych - G5 Entertainment – poinformowała świat elektronicznej rozrywki o pojawieniu się pięciu nowych i co najważniejsze darmowych gier na Androida. Warto zerknąć na listę potencjalnych pozycji do zagrania w ten weekend.

Jedna z moich ulubionych firm wydawniczych - G5 Entertainment – poinformowała świat elektronicznej rozrywki o pojawieniu się pięciu nowych i co najważniejsze darmowych gier na Androida. Warto zerknąć na listę potencjalnych pozycji do zagrania w ten weekend.

Informacja ta przy okazji oburzy użytkowników iPhonów, gdyż wszystkie wymienione poniżej gry są płatne w App Store. Producent jednak zdecydował się wejść na rynek Androida z przytupem. Oto lista wraz z filmikami.

Jeden z lepszych Mahjongów na rynku. Wcielamy się w archeologa, który odwiedza kolejne miejsca i zbiera zagubione części różnych artefaktów. Podczas gry odwiedzimy pięć różnych cywilizacji, które wpływają na to, jaki obrazek widnieje w tle oraz jak zestaw klocków przydzielony zostanie nam do gry. Nie brakuje motywów opartych na starożytnym Egipcie, Chinach lub Babilonii.

Druga, znacznie bardziej rozbudowana odsłona części pierwszej. Archeolog Mark Hawk po pokonaniu gigantycznej kałamarnicy (wydarzenia z części pierwszej) wyrusza na kolejną wyprawę po magiczny artefakt, który uczyni z niego postać boską. Niestety, Mark swoich nowych mocy będzie używał w niewłaściwy sposób i zamiast dobra więcej wyrządzi szkody. W ślady za podróżnikiem podążać będzie Kathrine, która postara się cały ten bałagan posprzątać. W jaki sposób? Rozwiązując kolejne łamigłówki Mahjongga.

Przed nami lada, a za nią tabun klientów czekających na swojego hamburgera. Za nami taśmociągi po których zjeżdżają półprodukty. Naszym celem jest tak dobierać składniki, aby zrealizować zamówienie klienta. Naturalnie, każdy petent chce inna kanapkę, a  składniki hamburgerów układają się w dowolnej kolejności. Gracz musi kombinować, przekładać składniki, obsługiwać osoby które stoją dalej w kolejce, aby później zrealizować życzenia tych co stoją z przodu. Wszystko odbywa się w pospiechu. Czas to pieniądz. Im dłużej klient stoi w kolejce, tym mniej zapłaci za towar.

Prowadzenie sklepu spożywczego nie należy do najprostszych zajęć, ale z pewnością może przysporzyć dużo zabawy. Pomóż Nikki w rozkręceniu własnego biznesu. Rozbuduj pięć sklepów i dbaj o zachcianki swoich klientów, eliminując tym samym konkurencję na rynku. Ponad 50 plansz w trybie Story oraz niekończący się tryb Shift z globalnymi statystykami oraz bonusami. Czy potrzeba czegoś więcej miłośnikom dobrej zabawy?

Kolejna gra z serii „management games” – tym razem wcielamy się w restauratora który chce nakarmić głodne rzesze klientów. Refleks oraz szybkie podejmowanie decyzji z pewnością przyda się podczas pracy na linii produkcyjnej.

Wszystkie wymienione powyżej gry są do pobrania z Android Marketu za darmo! Tytuły gier, specjalnie dla waszej wygody zostały podlinkowane do sklepu Google’a. Miłego grania!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)