Pięć nowych telefonów od myPhone

Pięć nowych telefonów od myPhone

Pięć nowych telefonów od myPhone
Katarzyna Pura
14.08.2009 16:00, aktualizacja: 14.08.2009 18:00

myPhone w najbliższych miesiącach wprowadzi na polski rynek pięć nowych telefonów skierowanych praktycznie do wszystkich grup odbiorców - będą nimi modele: 7720 pop, 6651 young, 3370 sweet, 1170 easy oraz 1040 senior. Same nazwy już sugerują dla kogo są one przeznaczone. Spójrzmy jednak co oferują.

myPhone 7720 pop (fot. powyżej) - telefon muzyczny z bardzo dobrym zestawem słuchawkowym, dzięki któremu będziemy mogli słuchać muzyki o dość wysokiej jakości. W tym modelu oprócz odtwarzacza muzycznego, który jest jego głównym atutem, znajdziemy również dual sim (obsługę dwóch kart jednocześnie), odtwarzacz wideo, 2.4-calowy dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x320 pikseli, JAVA, slot kart microSD, dyktafon, organizer, Bluetooth z A2DP, a także wideokamerę i aparat (zapewne VGA). 7720 pop zostanie wprowadzony na rynek pod koniec września.

Obraz

myPhone 6651 young (fot. powyżej) - telefon przeznaczony dla młodych ludzi. Na jego pokładzie znajdziemy dual sim, radio, odtwarzacz muzyczny, 1.8-calowy wyświetlacz, aparat VGA, Bluetooth, latarkę. Na rynku pojawi się pod koniec sierpnia.

myPhone 3370 sweet (fot. poniżej) - oprócz wyglądu praktycznie niczym nie różni się od 6651 young. Posiada dual sim, 1.8-calowy wyświetlacz , radio, odtwarzacz muzyczny i wideo, aparat VGA oraz dyktafon. W sprzedaży znajdziemy go pod koniec września.

Obraz

myPhone 1170 easy (fot. poniżej) - waży jedynie 60 gramów. Na jego pokładzie znajdziemy latarkę, radio, 1.5-calowy wyświetlacz oraz gumową klawiaturę. Ma być bardzo tanim telefonem. Przekonamy się o tym w dniu premiery, która będzie miała miejsce pod koniec października.

myphone1170
myphone1170
Obraz

myPhone 1040 senior (fot. powyżej) - jak widać po nazwie - przeznaczony wyłącznie dla ludzi starszych. Na uwagę zasługują duże przyciski, podświetlany ekran, latarka, przycisk SOS i wygląd zbliżony do telefonów stacjonarnych. Ma również ładującą podstawkę jak owe telefony. NA rynku znajdziemy go pod koniec października.

Cenę poszczególnych modeli poznamy w dniu ich premiery. Na razie pozostają one tajemnicą.

Wiem, że większość z Was jest sceptycznie nastawiona do telefonów produkowanych przez myPhone i, jak widać po komentarzach pod większością wpisów o modelach tej firmy, wywołują niezłą wśród Was dyskusję. Może tak będzie również i tym razem? Jak zawsze zapraszam do dyskusji (ale oczywiście, jak zawsze byśmy chciały, kulturalnej!).

Źródło: Telix

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)