Pięć przydatnych widgetów dla Androida, od Rounded Labs

Pięć przydatnych widgetów dla Androida, od Rounded Labs.
Pięć przydatnych widgetów dla Androida, od Rounded Labs.
Paweł Wolniewicz

24.08.2009 09:04, aktual.: 24.08.2009 11:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Korzystanie z telefonu wymaga niekiedy włączania i wyłączania Bluetooth, GPS oraz sieci bezprzewodowej. Jeśli czynności te wykonujemy często, to warto je sobie ułatwić. Na przykład instalując zestaw widgetów, który umożliwi zmianę ustawień jednym naciśnięciem ekranu.

Pozwalają na to narzędzia Ringer Toggle Widget, Wifi Toggle widget, Brightness Toggle Widget, Bluetooth Toggle Widget i GPS Toggle Widget. Są one dostępne w sklepie Android Market. Każde z nich jest dostępne za darmo.

Twórcą wspomnianych widgetów jest firma Rounded Labs. W sumie oferuje ona kilka tego typu narzędzi. Pozwalają one na szybkie włączenie/wyłączanie lub zmianę ustawień następujących funkcji telefonu:

  • Bluetooth,
  • dzwonka,
  • GPS,
  • jasności ekranu,
  • oraz Wi-Fi.

Wszystkie te widgety są widoczne przez cały czas. Możliwe jest więc na przykład włączenie Wi-Fi tylko jednym kliknięciem, w zupełnie dowolnym momencie.

Ogromna funkcjonalność spowodowała ? mimo niewątpliwego ubóstwa funkcji ? że produkty Rounded Labs stały się hitem. Ściągają je tysiące użytkowników Androida, a widget do przełączania Wi-Fi zxostał opisany między innymi przez Lifehackera.

Źródło i zrzutka: Rounded Labs

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)