Pierdniecie kontra Zombiaki ? takiej gry nie widziałeś!

Strona głównaPierdniecie kontra Zombiaki ? takiej gry nie widziałeś!
01.11.2010 07:03
Farts VS. Zombies
Farts VS. Zombies
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Dzisiaj mamy poważny dzień. W telewizji przypominają o odwiedzeniu swoich bliskich, którzy już odeszli z tego ziemskiego padołu. W radio puszczają nostalgiczne piosenki, a my do tematu podchodzimy z humorem. Czy zwykły ?pierd? jest w stanie zabić Zombiaka? Mamy filmik, który odpowiada na to pytanie!

Chociaż Steve Jobs oficjalnie prosił developerów, aby nie zgłaszali kolejnych aplikacji o pierdzeniu do App Store, niektórzy producenci zupełnie się tym nie przejęli. Oto przed Wami dość ?śmierdzący? pomysł na grę:

Oficjalna historia jest taka, że niejaki John Farter (ależ nazwisko) powraca z Wietnamu do domu. Ku swojemu zdziwieniu stwierdza, że jego rodzinne miasteczko zaatakował złowieszczy jednorożec z armią Zombie! Pozbawiony broni postanawia wykorzystać jedyny oręż, jaki mu pozostał - jego własne pierdy.

Rozgrywka przypomina trochę grę Plants vs. Zombies, w której również bronimy domu przed atakami zombie. Tym razem jednak zamiast wieżyczek z roślin będziemy palcem na ekranie rysować ścieżkę dla popularnego ?bąka?, tak aby trafił w nozdrza zombiaków. Zgodnie z tym, co twierdzą twórcy Farts VS. Zombies, to jedyna broń, która może ich zabić!

Gra powinna pojawić się w App Store już niedługo w cenie dwóch dolarów za kopię. Jestem ciekaw, co myślicie o tego typu pomysłach. Czy jest to oryginalne podejście do tematu, czy też szalona próba podbicia sklepu Apple?a?

Źródło: PocketGamer

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)