Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout

Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout
Zbigniew Kowal

04.10.2014 09:00, aktual.: 04.10.2014 11:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sezon poważnych obniżek cen gier i aplikacji dopiero przed nami. Większość producentów planuje bowiem swoje promocje na Boże Narodzenie. Nie oznacza to jednak, że od czasu do czasu nie pojawiają się pojedyncze oferty na które warto zwrócić uwagę. W ten weekend warto pobrać Modern Combat 5: Blackout w niższej niż zazwyczaj cenie.

Premierze Modern Combat 5 na rynku gier mobilnych towarzyszyło sporo kontrowersji. Były problemy z datą premiery jak również niekontrolowany wyciek wersji finalnej tuż przed samym pojawieniem się aplikacji na rynku. Ostatecznie jednak to chyba zbyt wysoka cena leżała u podstaw niskiej (jak na standardy Gameloftu) liczbie pobrań.

Obraz

Najwidoczniej problem został w końcu dostrzeżony i cena gry spadła o 2,4 euro. Jest to pierwsza obniżka Modern Combat 5: Blackout w App Store. Z pewnością nie jest to ostatnia tego typu promocja, wszak przed nami obfitujący w obniżki okres Bożego Narodzenia. Jeżeli czekaliście jednak na bardziej sprzyjające do zakupów warunki, to teraz nadarza się odpowiednia okazja.

Ekipa Gameloftu nie pokusiła się o stworzenie nowego silnika nowego silnika graficznego dla piątej części Modern Combat. Zdecydowano się jednak na szereg poprawek graficznych oraz kilka dodatkowych efektów, które pozwalają zauważyć skok jakości grafiki.

Obraz

Francuzi chwalą się że po raz pierwszy w swojej grze zaimplementowali efekt SSAO (Screen Space Ambiet Occlusion), czyli bardzo wydajnej techniki uzyskiwania lepszego modelu oświetlania obiektów. Dzięki temu gracz może zaobserwować charakterystyczne miękkie cienie na powierzchniach obiektów przysłoniętych przez inne elementy oglądanej sceny.

Modern Combat 5 oferuje graczom dwa tryby zabawy. Pierwszym z nich jest kampania dla pojedynczego gracza, która wystarcza na kilka godzin grania. Nieco ciekawiej prezentuje się natomiast tryb multiplayer z 4 różnymi klasami żołnierzy o różnych charakterystykach. Co warte odnotowania, odblokowane w singlu bronie oraz doświadczenie przeskakuje razem z nami do rozgrywki wieloosobowej i na odwrót.

Modern Combat 5 - Gameplay trailer

Jak już wspomniałem na wstępie, cena gry spadła w App Store z 5.99 euro na 3.59. Natomiast Modern Combat 5: Blackout w obniżonej cenie jest już dostępny od jakiegoś czasu także w Google Play. Moim skromnym zdaniem warto skorzystać z promocji już teraz. Ostateczna decyzja o pobraniu jak zwykle jednak należy do was.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)