Pierwsza oferta T-Mobile: Wszędzie w sieci - jest nieźle...

Pierwsza oferta T‑Mobile: Wszędzie w sieci - jest nieźle...

T-Mobile
T-Mobile
Mateusz Żołyniak
26.05.2011 19:34, aktualizacja: 26.05.2011 21:34

Międzynarodowa marka T-Mobile od pierwszego dnia obecności na polskim rynku (5 czerwca br.) ma zrewolucjonizować dostęp do Internetu za granicą. Dzięki usłudze "Wszędzie w sieci" wiadomości e-mail, Facebook czy aplikacje sieciowe w Unii Europejskiej będą dostępne dla klientów bez obawy o niespodziewane koszty.

Oferta T-Mobile zapowiada się atrakcyjnie również ze względu na najniższy koszt 1 MB transferu danych, który wyniesie zaledwie 18 groszy. Propozycja, jak podaje T-Mobile, jest nawet do 30 razy tańsza od najniższej stawki opublikowanej przez UKE w "Raporcie o usługach telefonii ruchomej w roamingu międzynarodowym wewnątrz Wspólnoty" z marca br.

W usłudze "Wszędzie w sieci" zastosowano także kilka rozwiązań, które mają chronić przed niechcianymi wydatkami. Najważniejszym z nich jest pełna kontrola kosztów transferu danych za granicą. Po każdym otworzeniu przeglądarki internetowej klient zobaczy bezpłatną stronę, na której jednym kliknięciem będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie pakiet danych. O wykorzystaniu 80% dostępnych MB zostanie poinformowany przez wyświetlenie bezpłatnej strony, na której będzie mógł aktywować nowy pakiet lub wybrać opcję opłaty zgodnej z cennikiem taryfy. Jeżeli nie będzie zainteresowany dalszym korzystaniem z Internetu, transmisja danych zostanie zablokowana lub jej prędkość zostanie zmniejszona do końca terminu ważności pakietu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient nie będzie ponosił żadnych nieprzewidzianych kosztów.

W ramach usługi będą oferowane pakiety dzienne, tygodniowe i miesięczne. Najmniejszy z nich 4 MB będzie można aktywować na jeden dzień za 9 zł, a największy, 1 GB, na tydzień za 183,27 zł. W tygodniowym pakiecie 500 MB za 99 złotych T-Mobile, jako pierwsza sieć w Polsce, zastosowała obniżenie prędkości połączenia z Internetem w roamingu po wykorzystaniu dostępnego pakietu oraz brak opłat za dalszy transfer danych do końca terminu ważności pakietu. Dla klientów oznacza to również bezpieczne korzystanie z Internetu, bez nieprzewidzianych kosztów.

Jeszcze przed wyjazdem za granicę klient będzie mógł aktywować dowolny pakiet, ponieważ termin jego ważności będzie liczony dopiero od jego pierwszego użycia w roamingu.

Więcej informacji o "Wszędzie w sieci" będzie dostępnych na stronie www.t-mobile.pl od dnia wprowadzenia usługi do oferty, czyli 5 czerwca br. Już teraz jednak można całkiem śmiało stwierdzić, że potwierdzają się wcześniejsze zapowiedzi wejścia T-Mobile na polski rynek. Sieć, zgodnie z planem, odświeżanie ofert Ery zaczęła od Internetu w roamingu międzynarodowym, a nowa usługa prezentuje się bardzo korzystnie dla klientów. Można się zatem spodziewać, że także nowe taryfy krajowe staną się bardziej konkurencyjne. Już wkrótce poznamy pewnie więcej szczegółów...

Źródło: informacja prasowa/własne

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)