Pierwsze modele HTC z Windows Phone 7 w październiku

Pierwsze modele HTC z Windows Phone 7 w październiku

HTC z Windows Phone 7
HTC z Windows Phone 7
Karolina Adamus
22.09.2010 08:00, aktualizacja: 22.09.2010 10:00

HTC prawie oficjalnie potwierdził, że w październiku zobaczymy na rynku pierwsze modele smartfonów tej firmy wyposażone w system Windows Phone 7. W rozmowie z Gulfnews dyrektor regionalny HTC przyznał, że premiera telefonów planowana jest na następny miesiąc, a do końca tego roku producent zaoferuje użytkownikom jeszcze pięć modeli, zarówno z WP7, jak i Androidem.

Wypuścimy telefony z Windows Phone 7 w następnym miesiącu i skupimy się na segmentach z Androidem i Windows. Jak do tej pory wypuściliśmy sześć modeli, a około pięciu następnych zaprezentujemy do końca tego roku.

Mohammad Kais Zribi, dyrektor regionalny HTC, brzmi pewnie i nie ma powodu, aby mu nie wierzyć. Odkąd sięgam pamięcią, przy każdej plotce i informacji na temat nowego modelu tajwańskiej firmy źródła wspominały o październiku, jako miesiącu, w którym najprawdopodobniej ujrzymy pierwsze smartfony HTC w Windows Phone 7.

Co więcej, blog pocketnow.com otrzymał zdjęcie prezentujące kolejny telefon firmy - HTC Trophy - bazujący na Windows Phone 7:

Obraz
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)