Pierwsze zdjęcia Nokii 700 Zeta

Oficjalne zdjęcie Nokii 700 Zeta
Oficjalne zdjęcie Nokii 700 Zeta
Kamil Homziak

06.07.2011 12:08, aktual.: 06.07.2011 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsze informacje dotyczyły głównie specyfikacji nowych Nokii. Teraz wiadomo, jak będzie wyglądał jeden z najbardziej zaawansowanych modeli z serii.

Pierwsze informacje dotyczyły głównie specyfikacji nowych Nokii. Teraz wiadomo, jak będzie wyglądał jeden z najbardziej zaawansowanych modeli z serii.

Pod względem wyglądu telefon nie różni znacząco od innych Nokii z serii C - to wciąż typowa prostopadła bryła o lekko zaokrąglonych rogach. Warto też zwrócić uwagę na obecność pod ekranem fizycznych przycisków słuchawek oraz klawisza menu. Perforowana siatka poniżej może sugerować umieszczenie w tej części głośnika, tym bardziej że na zdjęciu tylnej części obudowy nie widać żadnych otworów.

Nokia 700 Zeta: tył
Nokia 700 Zeta: tył

Srebrny tył obudowy wygląda na metalowy, ale należy się raczej spodziewać, że to jedynie zabieg stylistyczny, a sama obudowa będzie wykonana z plastiku. Zdjęcie tylnej części zdradza też, że 700 Zeta będzie wyposażona w aparat 5 Mpix z diodą LED. Front obudowy ma z kolei kolor biały, ale z pewnością będzie dostępna jeszcze co najmniej jedna wersja kolorystyczna, zapewne czarna. Wydaje się, że wyświetlacz mógłby być dłuższy (tj. więcej pikseli w pionie), bo pomiędzy nim a przyciskami jest sporo wolnej przestrzeni. Wtedy jednak proporcje ekranu musiałyby być inne, niestandardowe.

Nokia 700 Zeta to nowa propozycja koncernu, działająca pod kontrolą najnowszego Symbiana Belle. Inne kluczowe parametry smartfona to procesor 1 GHz, ekran 3,2" 640 x 360 pikseli oraz obsługa technologii bezstykowej NFC. Telefon ma być cieńszym odpowiednikiem Nokii 701 Helen i kosztować 300 euro.

Źródło: Pocket Now

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)