Pierwszy producent bielizny w Polsce z aplikacją w App Store

Pierwszy producent bielizny w Polsce z aplikacją w App Store

Pierwszy producent bielizny w Polsce z aplikacją w App Store
Zbyszek Kowal
06.04.2011 06:48, aktualizacja: 06.04.2011 08:48

Na skrzynkę e-mailową naszej redakcji dotarła bardzo ciekawa wiadomość od firmy MLENA, która jako pierwsza z polskiej branży bieliźniarskiej wprowadza na rynek aplikację na urządzenia mobilne.

Świat idzie do przodu, a odkąd na rynku pojawiły się iPhone i iPad, życie stało się jeszcze łatwiejsze. Kiedyś nowością były dla nas zakupy w Sieci, obecnie przyzwyczajamy się do nabywania produktów, korzystając z wygody, jaką daje posiadanie urządzeń mobilnych.

MILENA jako pierwsza firma w Polsce wprowadza do App Store darmową aplikację do robienia zakupów, tym samym dając swoim klientom możliwość wygodnych zakupów poprzez łatwą w obsłudze aplikację, niewymagającą rejestracji i logowania.

Obraz

Łatwo i szybko można zapoznać się z ofertą producenta, najnowszymi kolekcjami i trendami. Wybrany asortyment wystarczy dodać do wirtualnego koszyka i złożyć zamówienie automatycznie bez wychodzenia z aplikacji.

MILENA udostępnia w ramach aplikacji również kalkulator rozmiarów, który w prosty sposób pozwoli dopasować odpowiedni rozmiar wybranej bielizny. Aplikacja na urządzenia Apple'a jest do pobrania pod tym adresem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)