Pierwszy w Polsce internet domowy 5G/LTE bez limitu. Takie rzeczy tylko w T-Mobile

Pierwszy w Polsce internet domowy 5G/LTE bez limitu. Takie rzeczy tylko w T-Mobile

Pierwszy w Polsce internet domowy 5G/LTE bez limitu. Takie rzeczy tylko w T-Mobile
Źródło zdjęć: © TMobile
Konrad Siwik
13.04.2022 13:35, aktualizacja: 13.04.2022 21:32

T-Mobile przygotował dla swoich klientów pierwszą w Polsce, prawdziwie nielimitowaną ofertę internetu domowego w technologii 5G/LTE z routerem obsługującym Wi-Fi 6.

Internet jest prawie wszędzie, a my niemal zawsze mamy przy sobie urządzenie do jego obsługi. Ostatnie lata przyzwyczaiły nas jednak do tego, że więcej czasu przebywamy w naszych mieszkaniach. O ile dostęp do internetu w domu to dziś dla większości Polaków standard, o tyle jego stabilność i brak limitów już nie zawsze.

Wiedzą o tym zwłaszcza osoby mieszkające poza zasięgiem infrastruktury światłowodowej. Od dziś dla klientów T‑Mobile nie będzie to jednak problemem, nawet jeżeli do swojego domu nie mają doprowadzonego światłowodu. T-Mobile właśnie uruchomił pierwszą w Polsce, prawdziwie nielimitowaną ofertę internetu domowego w technologii 5G/LTE z routerem obsługującym Wi-Fi 6. Jak wyjaśnia sieć: “teraz to właśnie wolność ma znaczenie”, a wnioskując po nowej usłudze, również szybkość jest istotna.

Internet domowy 5G/LTE w T-Mobile: błyskawicznie i stabilnie

Po wprowadzeniu na początku tego roku w T-Mobile pierwszego w Polsce internetu w smartfonie bez limitu danych i prędkości przyszedł czas na nielimitowany internet domowy. Oferowana usługa jest prawdziwie nielimitowana – zarówno pod kątem prędkości, jak i ilości przesłanych danych. Za jej błyskawicznie i niezwykle stabilne działanie odpowiadają zaś dwa elementy:

  • antena zewnętrzna ODU Box 5G, którą z łatwością można samodzielnie zamontować np. na parapecie okna, na słupku, ścianie lub poręczy,
  • nowoczesny router 5G Box IDU, obsługujący Wi-Fi 6, który należy umieścić w domu.

Antena zewnętrzna ODU Box 5G pozwoli użytkownikom uniknąć zakłóceń sygnału spowodowanych np. grubymi ścianami budynku. Samo urządzenie wyposażone jest w system anten zaprojektowany tak, by odbierać sprawnie sygnał 4G/5G nawet wtedy, gdy jest on słabszy. W optymalnym ulokowaniu anteny pomoże specjalnie stworzona w tym celu aplikacja, ułatwiająca również konfigurację sprzętu zgodnie z preferencjami.

Router 5G Box IDU można połączyć z anteną za pomocą długiego kabla znajdującego się w komplecie, dzięki czemu urządzenia mogą być rozlokowane daleko od siebie. Za sprawą takiej konstrukcji Internet 5G Home Office to rozwiązanie, które jest w stanie zagwarantować niezwykłą stabilność i wysoką prędkość w gospodarstwach domowych.

Koszt usługi wyniesie 130 zł miesięcznie. Osoby będące posiadaczami abonamentu w T-Mobile zapłacą za nią jednak mniej, korzystając z oferty "Korzyści dla domu". W takim wypadku opłata wyniesie 110 zł na miesiąc. Do tego dochodzi cena routera, płatna jednorazowo, na start, w kwocie 9 zł.

Zobacz również:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)