Piłkarska edycja gry z Sercem i Rozumem

Piłkarska edycja gry z Sercem i Rozumem

Piłkarska edycja gry z Sercem i Rozumem
Zbyszek Kowal
29.06.2012 06:38, aktualizacja: 29.06.2012 08:38

Looksoft we współpracy z AtomClick przygotował na zlecenie marki Orange nową, piłkarską edycję gry Serce i Rozum. Aplikacja Serce i Rozum jadą na mistrzostwa jest dostępna bezpłatnie na smarftony i tablety wyposażone w najpopularniejsze systemy operacyjne oraz na Facebooku.

Looksoft z AtomClick kontynuują współpracę z Orange, opracowując dla tej marki już po raz drugi grę mobilną.  Podobnie jak w przypadku pierwszego projektu, bohaterami nowej edycji są popularne maskotki Orange, Serce i Rozum. Tym razem gra nawiązuje do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Gracze mają do dyspozycji dwie postaci - Serce i Rozum, których zadaniem jest strzelanie goli.

Po ogromnym sukcesie pierwszej części gry Serce i Rozum z satysfakcją zrealizowaliśmy nową edycję aplikacji. Ponowny wybór takiego narzędzia promocji przez dużą firmę jest wyraźnym dowodem na to, że lokowanie budżetów reklamowych w nowoczesne kanały komunikacyjne jest nie tylko korzystne wizerunkowo, ale i opłacalne - komentuje odpowiedzialny za projekt Dariusz Kocięcki, Business Development Manager Looksoft.

Serce i Rozum jadą na mistrzostwa należy do gatunku gier logiczno-zręcznościowych. Zadaniem graczy jest przejście poszczególnych etapów, zaliczanych, w momencie gdy jeden z bohaterów strzeli gola. Trasa przebiega przez różne krainy geograficzne Polski, których najbardziej typowe elementy są widoczne na planszach gry, np. szyby górnicze na Śląsku.

Obraz

Serce i Rozum startują w górach i przemierzając kolejne regiony, docierają do morza. Do przejścia całej gry niezbędne jest zaliczenie 80 poziomów o coraz większej skali trudności. Serce i Rozum dodatkowo mają do pokonania 4 odcinki specjalne w miastach, w których znajdują się stadiony piłkarskie. Przykładowo, w Warszawie bohaterowie gry muszą uporać się z naprawą schodów prowadzących na Stadion Narodowy.

Gra jest dostępna od kilkunastu dni na urządzenia mobilne wyposażone w systemy Android, iOS, BlackBerry, Windows Phone oraz w serwisie społecznościowym  Facebook.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)