Piłkarski serwis SMS w Weekendzie z Orange

Weekendy z Orange: sportowy serwis SMS (fot.: reklama Orange)
Weekendy z Orange: sportowy serwis SMS (fot.: reklama Orange)
Kira Czarczyńska

25.05.2012 19:00, aktual.: 25.05.2012 21:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kończy się kolejny miesiąc - czas na następną edycję Weekendów z Orange. Tym razem wszyscy zainteresowani mogą przetestować za darmo piłkarski serwis SMS i zdobyć newsy o futbolu tuż przed Euro 2012. Dobry test, jeśli ktoś zamierza korzystać z tego serwisu podczas mistrzostw.

Aktualny Weekend z Orange upłynie pod hasłem "Piłkarski serwis SMS dla każdego". Od piątku 25 maja od godz. 20:00 do niedzieli 27 maja 2012 roku do godz. 23:59 można się zapisać do promocji Weekendy z Orange i skorzystać z promocyjnego dostępu do piłkarskiego serwisu SMS. Pozwoli to za darmo przetestować usługę, która normalnie jest płatna.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści "W" pod nr 80200. Należy to zrobić oczywiście podczas Weekendu, czyli w dniach 25.05.2012 od godz. 20:00 do 27.05.2012 do godz. 23:59.

O włączeniu promocji serwisu piłkarskiego na naszym numerze telefonu zostaniemy poinformowanym oddzielnym SMS-em.

Włączenie i korzystanie z serwisu jest w okresie promocji bezpłatne.

Wszelkie SMS wysyłane przez sieć Orange z serwisu piłkarskiego na nasz numer telefonu, przez 7 dni od momentu włączenia usługi, są całkowicie darmowe. O wyłączeniu usługi aktywowanej w ramach promocji Weekendy z Orange zostaniemy poinformowani SMS-em, kiedy zakończy się okres testowy. Można wtedy przestać korzystać z serwisu lub zdecydować się na jego płatną wersję.

Źródło: Orange.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)