PingChat! 2 ? czatuj do woli!

PingChat! 2 ? czatuj do woli!
Zbigniew Kowal

05.06.2010 06:27, aktual.: 05.06.2010 08:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pamiętam początki czatów w Polsce, kiedy to większość internautów łączyła się przez modem. Rozmowy były krótkie i treściwe, ze względu na uciekające impulsy do TPSA. Dzisiaj świat wygląda inaczej. Do czatowania nie jest potrzebny nawet komputer, wszystko można załatwić na smartfonie, w szczególności gdy ma się nowego PingChat! 2.

Pamiętam początki czatów w Polsce, kiedy to większość internautów łączyła się przez modem. Rozmowy były krótkie i treściwe, ze względu na uciekające impulsy do TPSA. Dzisiaj świat wygląda inaczej. [Do czatowania](http://Gadu-Gadu dla iPhone?a z obsługą Powiadomień Push) nie jest potrzebny nawet komputer, wszystko można załatwić na smartfonie, w szczególności gdy ma się nowego PingChat! 2.

Kilka dni temu w App Store pojawiła się wersja 2.0 aplikacji PingChat! (wcześniej Ping!) która przynosi z sobą wiele udoskonaleń w stosunku do wersji pierwszej. Oprócz przesyłania wiadomości tekstowych, potrafi również wysyłać zdjęcia, filmiki wideo, wiadomości głosowe oraz namiary geograficzne. Nie bez znaczenia jest również funkcja czatu grupowego. Spójrzcie na poniższy filmik, aby zobaczyć jak całość prezentuje się w praktyce:

Aplikacja jest darmowa dla wszystkich posiadaczy iPhonów oraz iPodów Touch. Do komunikacji potrzebne jest połączenie (3G lub Wi-Fi) z internetem. Jedyną opłatą są koszty połączeń według stawek waszych operatorów. Użytkownik rejestruje się w systemie otrzymując swój własny ID w programie. Dzięki temu, możemy czatować z dowolną liczbą znajomych bez względu na to gdzie się znajdują.

P.S - Twórcy zapowiadają również, że już niedługo pojawi się wersja na platformę Android oraz BlackBerry.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)