Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo!

Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo!

Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo!
Zbigniew Kowal
11.07.2014 07:21, aktualizacja: 11.07.2014 09:21

Do całej serii Assassin’s Creed mam duży sentyment. Ukończyłem wszystkie części jakie do tej pory ukazały się na konsolach. Kolejną odsłonę zatytułowaną Unity, firma Ubisoft planuje wypuścić na rynek dopiero 28 października. Czas oczekiwania można sobie umilić grając w Assassin's Creed Pirates na urządzeniu mobilnym.

W Assassin's Creed Pirates gracz wciela się w Alonza Batilla, młodego kapitana, który stara się odnaleźć legendarny skarb La Buse’a. Główna kampania pozwala rozegrać 50 misji, w których ważne jest kompletowanie załogi i kupowanie niezbędnych ulepszeń dla okrętu.

Obraz

Najwięcej czasu spędza się jednak na otwartym morzu, na którym toczy się pojedynki morskie z innymi piratami. Duża liczba dział oraz umiejętność w manewrowaniu statkiem to podstawa sukcesu. Pokonanie takiej gwiazdy pirackiego rzemiosła jak Czarnobrody wymaga sporo cierpliwości. Zadania nie ułatwiają również zmienne warunki pogodowe, które mają wpływ na przebieg pojedynków.

Najmocniejszą stroną tytułu Ubisoftu jest trójwymiarowa grafika. Obok Sid Meiers Pirates to jedna z najładniejszych gier o piratach na rynku mobilnym. Optymalizacja kodu nie udała się jednak perfekcyjnie. Producent informuje, że aplikacja może sprawiać problemy na starszych smartfonach.

Assassin's Creed Pirates -- Naval Combat Trailer

W dniu premiery Francuzi żądali za grę 4,49 euro, co z pewnością odstraszyło wielu miłośników pirackich przygód. Teraz Assassin's Creed Pirates może być wasz za darmo. Wystarczy zajrzeć do App Store’a i pobrać ważący ponad 800 MB plik na iPhony lub iPady. Obok takiej promocji nie możecie przejść obojętnie. Miłego grania!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)