PizzaPortal.pl - zamawiaj szybko i wygodnie z telefonu

PizzaPortal.pl - zamawiaj szybko i wygodnie z telefonu

PizzaPortal.pl - zamawiaj szybko i wygodnie z telefonu
Redakcja Komórkomanii
19.05.2014 12:47, aktualizacja: 20.05.2014 13:03

PizzaPortal.pl to największy serwis do zamawiania jedzenia online w Polsce. Można obsługiwać go nie tylko przez stronę WWW, ale również aplikację mobilną.

PizzaPortal.pl to usługa, w której bazie jest już ponad 2500 restauracji z blisko 400 polskich miast. Jej niewątpliwą zaletą jest dostępność aplikacji mobilnej na trzy kluczowe systemy. Pierwsza już w 2011 roku pojawiła się wersja na iPhone'a, a rok później udostępniono usługę także na system Android. Od września zeszłego roku PizzaPortal.pl można pobierać na urządzenia z systemem Windows Phone.

Pizzaportal.pl z interfejsem dostosowanym do Windows Phone
Pizzaportal.pl z interfejsem dostosowanym do Windows Phone

Każdy z programów został dostosowany do interfejsu danego systemu operacyjnego. Dzięki temu, wersja na Androida ma wysuwane z boku menu z kategoriami, a ta na Windows Phone'a wykorzystuje UI w formie przesuwanych kart. W każdej z wersji łatwo dostępna jest podstawowa opcja, czyli wprowadzanie adresu i szybkie wyszukiwanie restauracji znajdujących się w pobliżu. Wyniki można oczywiście sortować po typach preferowanej kuchni, a także oceniać restauracje, z których się korzystało.

Poszczególne wersje różnią się nieco dodatkowymi funkcjami. Tych najwięcej mają programy na systemy Google'a i Apple'a, ale wersja dostępna na Windows Phone'a została stosunkowo niedawno przygotowana przez Senfino Software House. Można więc spodziewać się, że stale będzie wzbogacana o nowe funkcje. Na razie jedną z unikalnych opcji w niej jest tracker, który informuje kiedy można spodziewać się dostawy.

Pizzaportal.pl w wersji na Androida
Pizzaportal.pl w wersji na Androida

Dużą zaletą programu na Androida jest najbardziej rozbudowane sortowanie. Pozwala ono na filtrowanie wyników nie tylko po rodzajach kuchni, ale także czasie istnienia w portalu czy wystawianych opiniach. Te ostatnie można oczywiście swobodnie przeglądać, jak również dzielić się nimi ze znajomymi, co dostępne jest również w wersji na iOS.

W programach na iPhone'a i Androida wbudowano opcję zapamiętywania ostatnich adresów zamówień, z której można korzystać zamiast każdorazwego podawania adresu. Użytkownicy iPhone'ów mogą dodatkowo dodawać restauracje do listy ulubionych i z jej pooziomu szybko przechodzić do wybranych lokali.

Obraz

Domyślną formą płatności w każdej z aplikacji jest gotówka. Wersje na iOS i Androida wzbogacone są o płatność kartą online i dają opcję korzystania z kodów rabatowych. Dużą zaletą programu na system Google'a jest zapamiętywanie kart płatniczych oraz dodatkowa opcja płatności - PayPal.

PizzaPortal.pl można pobrać odpowiednio z Google Play, AppStore, Windows Phone Store.

Materiał powstał we współpracy z Pizzaportal.pl.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)