Plants vs Zombies oraz Peggle już niedługo na Androidzie?

Pop Cap Android
Pop Cap Android
Zbyszek Kowal

17.01.2011 19:17, aktual.: 17.01.2011 20:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firmy PopCap oraz jej największych hitów z pewnością nie muszę przedstawiać czytelnikom SIMbloga. Wystarczy powiedzieć, że dwie najbardziej grywalne pozycje tego studia już niedługo pojawią się na Androida.

Kilka miesięcy temu PopCap oficjalnie przyznał, że zamierza wydać swoje największe tytuły dla telefonów wyposażonych w Androida. Rzekoma premiera miała nastąpić na początku 2011 roku. Okazuje się, że nie było to tylko czcze gadanie. Coś naprawdę jest na rzeczy!

Pocket Gamer donosi, że pod twitterowym kontem Greenspeak ukrywa się jeden z dyrektorów PopCap – Jeff Green.  Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie dwa ostatnie tweety Greenspeaka, które znamionują pojawienie się Plants vs Zombies oraz Peggle na telefonach z Androidem.

Wspomniany użytkownik opublikował dwa zdjęcia ukazujące obie gry na na Androidzie, okraszając fotkę do Peggle komentarzem – OMG! I'm playing Peggle on an Android phone! Wowee!

Oczywiście same obrazki nie zdradzają zbyt wiele, ale wygląda na to że PopCap ma już działające obie wersje pod Androida. Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalną informację potwierdzającą te rewelacje.

Źródło: PocketGamer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także