Płatna wersja VLC Streamera do pobrania za darmo z App Store!

Płatna wersja VLC Streamera do pobrania za darmo z App Store!
Zbigniew Kowal

21.07.2014 07:57, aktual.: 21.07.2014 09:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli należycie do grona osób, które wykorzystują tablety lub smartfony do oglądania filmów lub seriali, to mam dobrą wiadomość. Aplikacja VLC Streamer jest teraz do pobrania zupełnie za darmo z App Store. Możliwości tego skromnego programu są naprawdę imponujące.

VLC Streamer to aplikacja stworzona na kanwie popularnego odtwarzacza VLC. Program pozwala w prosty sposób na przesyłanie strumieniowe filmów z dysku twardego naszego PC lub Maca na iPhone’a lub iPada. Wszystko odbywa się przy udziale naszego domowego Wi-Fi.

Obraz

Aplikacja zyskała już całkiem dużą popularność, ze względu na duże możliwości oraz prostotę w obsłudze. VLC Streamer odtwarza niemal wszystkie popularne formaty wideo, bez zbędnej konwersji lub ręcznego wgrywania plików na urządzenie. Program potrafi także wczytać napisy w formacie srt, pod warunkiem że nazwy pliku wideo pokrywają się z nazwą pliku tekstowego.

Jedyną trudnością jest jednorazowa instalacja darmowego VLC Streamer Helpera na dysku naszego komputera. Dzięki temu aplikacja na telefonie lub tablecie otrzymuje pełen dostęp do zasobów naszego PC lub Maca. Potem wystarczy wybrać interesujący nas film, zdecydować się na jakość konwersji (rozdzielczość HD wymaga dobrej sieci) i poczekać kilka sekund na konwersje w locie.

Obraz

Co ważne, aplikacja komunikuje się z nami w rodzimym języku, więc proces wrzucania kolejnych filmów będzie zrozumiały nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. Wrzucane filmy można także ściągnąć i zachować w pamięci naszych telefonów lub tabletów, aby obejrzeć je później gdy nie będziemy w zasięgu domowej sieci.

W App Store znajdziecie dwie wersje programu. Darmową, która zwiera reklamy oraz płatną która nie wymaga od nas ich oglądania. W chwili obecnej płatna wersja również jest dostępna za darmo, warto więc skorzystać z oferty Hobbyist Software już teraz.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)