Play: biznes bez lojalki. Rewolucyjna oferta Tylko SIM?

Play: biznes bez lojalki. Rewolucyjna oferta Tylko SIM?

Biznesowa rewolucja? (fot. Play)
Biznesowa rewolucja? (fot. Play)
Kamil Homziak
22.02.2012 14:00, aktualizacja: 22.02.2012 15:00

Do tej pory podpisując umowę z operatorem, nawet przy wyborze oferty bez telefonu, trzeba było się liczyć z co najmniej rocznym kontraktem. To już jednak przeszłość, bo w nowej promocji sieci Play - Tylko SIM - żadnej lojalki nie ma.

W ramach dostępnej od dziś oferty klienci biznesowi mogą wybrać jedną z pięciu taryf Firma z abonamentem brutto w wysokości około 34, 61, 83, 111 lub 166 zł. W każdej z nich otrzymują odpowiednio 250, 646, 950, 1050 lub 1450 minut do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia wewnątrz sieci oraz na telefony stacjonarne (w taryfie Firma 25 dochodzi dodatkowa opłata 6,15 zł miesięcznie).

Stawka za minutę połączenia poza abonamentem wynosi 24 gr (2 najniższe taryfy) lub 20 gr netto. Klienci mogą też uruchomić usługę zbierania minut za połączenia przychodzące spoza sieci. Jednorazowy koszt aktywacji wynosi 60 zł brutto.

Szczegóły oferty (fot. Play)
Szczegóły oferty (fot. Play)
Szczegóły oferty (fot. Play)
Szczegóły oferty (fot. Play)
Szczegóły oferty (fot. Play)
Szczegóły oferty (fot. Play)

Pozornie wszystko wygląda pięknie: bezterminowa umowa, automatycznie wystawiane co miesiąc faktury, brak blokady połączeń wychodzących po wykorzystaniu minut z abonamentu. Zgadza się, ale warto pamiętać, że jeśli rozwiązuje tego typu kontrakt, obowiązuje 30-dniowy okres wypowiedzenia. Trzeba więc będzie opłacić jeszcze jedną fakturę.

Jak wypada nowa oferta na tle standardowych rozwiązań? Decydując się w sieci Play na roczną lub dwuletnią umowę bez telefonu, można otrzymać dużo więcej. W wersji bez kontraktu rabat na abonament wynosi 10%, w opcji rocznej - 30%, a w wariancie dwuletnim aż 50%.

Warto się więc zastanowić, która opcja będzie bardziej korzystna: brak lojalki czy kilkanaście-kilkadziesiąt złotych miesięcznie w kieszeni. Dwa lata przy umowie bez telefonu to sporo, ale już wariant roczny wydaje się ciekawy. Rabat w porównaniu z promocją Tylko SIM będzie wyższy o 20%. Ciekawe też, czy wkrótce operator przedstawi podobną ofertę dla klientów indywidualnych.

Źródło: Play

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)