Play dla najmłodszych - starter na Dzień Dziecka

Play dla najmłodszych - starter na Dzień Dziecka31.05.2011 10:00
Prezenty od Play dla dzieci
Prezenty od Play dla dzieci
Kira Czarczyńska

Na Dzień Dziecka czekają już z niecierpliwością chyba wszystkie maluchy. Oczywiście chodzi o prezenty, które tego dnia dostaną - od rodziców, dalszej rodziny, znajomych. Tym razem przy odrobinie współpracy ze strony dorosłych coś przyjemnego mogą też otrzymać od sieci Play.

Szczegóły oferty mamy poznać dzisiaj - na razie wiadomo tylko tyle, że chodzi o specjalny, okolicznościowy starter Play Fresh fioletowego operatora.

Propozycja dla rodzica jest całkiem przyjemna:

  • starter kosztuje 15 złotych;
  • cała kwota jest dostępna na koncie, do dowolnego wykorzystania;
  • dostajemy 250 darmowych SMS-ów do wszystkich sieci (ważne przez 10 dni).

Zgodnie z napisem na opakowaniu startera jest też szansa na wygranie wycieczki do Monako. Tu również brak konkretów, jednak biorąc pod uwagę Lazurowe Wybrzeże, ciepłe i bezdeszczowe lato, łagodne temperatury - to całkiem atrakcyjna perspektywa.

Dzieci natomiast ucieszą się z zapowiedzianych dodatków do startera. Mają to być "filmowe superprezenty", sądząc po okładce - związane z filmem "Auta 2". Pierwsza część biła wśród maluchów rekordy popularności i można zakładać, że w tym wypadku będzie podobnie.

Co konkretnie dostaną najmłodsi, jeśli rodzice zdecydują się nabyć specjalny starter Play Fresh z bonusami filmowymi? Rzecznik prasowy fioletowego operatora obiecał opowiedzieć o tym już dzisiaj.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)