Play Homebox: większe pakiety danych u fioletowego operatora

Play Homebox: większe pakiety danych u fioletowego operatora

Play Homebox
Play Homebox
Mateusz Żołyniak
05.06.2019 16:57, aktualizacja: 05.06.2019 18:57

Play wprowadził ofertę o nazwie Homebox, w której promocji uczestniczyć ma Krzysztof Piątek. Ofertę tę przygotowano dla osób, którzy potrzebują większych pakietów danych, a do jej wyboru fioletowy operator przekonać chce ciekawą promocją.

Homebox to nowa oferta sieci Play, z której korzystać można będzie od 7 czerwca 2019 roku. Jest to uniwersalna opcja, którą można wybrać w formule Solo (1 karta SIM), Duet (2 karty) czy Rodzina (kilka kart). Została ona przygotowana z myślą o klientach, dla których pakiety danych w innych ofertach są za małe.

Play Homebox z dodatkową kartą do internetu

Operator dla osób wybierających opcję Homebox w ramach jednego abonamentu przygotował więc:

  • nielimitowany transfer danych, w którym z pełną prędkością można przesłać 35 GB (identycznie jak w opcji L);
  • dodatkową kartę SIM z Internetem, w ramach której oferowany jest pakiet danych 150 GB (z pełną prędkością).

Drugą kartę można wykorzystywać w dowolny sposób. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by w smartfonach z obsługą funkcji Dual SIM wykorzystać ją do przesyłania danych komórkowych.

Pozostałe usługi prezentują się identycznie jak w abonamencie L. Oznacza to nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci i w roamingu UE, podstawowy pakiet kanałów w Play Now czy sześć miesięcy darmowego korzystania z Tidala.

Play Homebox - porównanie z abonamentami S, M i L
Play Homebox - porównanie z abonamentami S, M i L

Homebox z dodatkową kartą będzie droższy o 5 zł względem abonamentów L - 50 zł miesięcznie w formule Rodzina, 60 zł miesięcznie w formule Duet i 75 zł w formule Solo.

Drugi smartfon o 500 zł taniej

Opcję Homebox reklamować będzie Krzysztof Piątek, ale do wyboru oferty przekonywać ma nie tylko wizerunek napastnika AC Milanu. Wprowadzono również promocyjną ofertę, w ramach której użytkownicy mogą dostać drugi smartfon o 500 zł taniej. Jak to działa?

Promocja w Play Homebox - drugi smartfon o 500 zł taniej
Promocja w Play Homebox - drugi smartfon o 500 zł taniej

Promocja dostępna jest w formułach Duet i Rodzina. Gdy użytkownik wybierze pierwszy smartfon, może następnie dobrać do niego drugie urządzenie, którego cena jest obniżana o 500 zł. Co ważnie, nie ma tu wyraźnych ograniczeń.

Oznacza to więc, że pierwszym produktem może być model otrzymywany za 1 zł, a drugim - wyraźnie droższy flagowiec. Klienci sieci mogą korzystać z gotowych zestawów (np. Galaxy A50 i Galaxy S10) lub tworzyć własne. W drugiej opcji można sięgnąć nawet po nietypowe produkty (np. elektryczna hulajnoga).

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)