T-Mobile na fajną promocję dla przenoszących numer, ale Play wprowadził jeszcze lepszą opcję

T‑Mobile na fajną promocję dla przenoszących numer, ale Play wprowadził jeszcze lepszą opcję

Kart SIM
Kart SIM
Źródło zdjęć: © MIKI Yoshihito/flickr (na lic. CC)
Mateusz Żołyniak
06.05.2016 18:47, aktualizacja: 06.05.2016 20:47

Operatorzy sieci komórkowych walczą o klientów przenoszących swoje numery.

Bez limitów i pakiet 100 GB w T-Mobile

Od dzisiaj (6 maja) w sieci T-Mobile dostępna jest promocja przygotowana z myślą o osobach przenoszących numer. Dzięki niej przez pierwsze cztery miesiące za 10 zł miesięcznie klienci mogą korzystać z:

  • nielimitowanych połączeń do wszystkich krajowych sieci komórkowych;
  • nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne;
  • nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów;
  • pakietu danych o wielości 100 GB.

Po upływie promocyjnego okresu koszt miesięcznego zobowiązania wyniesie 29,99 zł, a klienci zostaną z nielimitowanymi rozmowami do krajowych sieci komórkowych i pakietem internetowym 1 GB. Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne i nielimitowane wiadomości SMS/MMS to koszt odpowiednio 6 zł i 10 zł miesięcznie.

Promocja jest niestety ograniczona czasowo. Klienci przenoszący numer do sieci T-Mobile będą mogli skorzystać z niej najpóźniej do 17 czerwca (może jednak skończyć się szybciej). T-Mobile oferuje opcję rezygnacji z umowy w dowolnym momencie, także podczas okresu promocyjnego.

Bez limitów za 0 zł przez 6 miesięcy w Play

Fioletowy operator oczywiście nie śpi i - jak przystało na lidera w kategorii przenośności numerów - szybko postanowił odpowiedzieć na ruch konkurencji. Play do tematu podszedł jednak z innej strony. Firma wprowadziła od dzisiaj opcję dla osób, których umowy z danym operatorem zbliżają się ku końcowi.

Play umożliwia klientom przeniesienie numeru nawet na sześć miesięcy przed końcem obecnej umowy. Przez czas oczekiwania na finalizację procesu, operator oferuje użytkownikom tymczasowy numer, na którym dostają oni:

  • nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych;
  • nielimitowane połączenia na numery stacjonarne;
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci;
  • nielimitowany pakiet danych w sieci 4G LTE Ultra (także poprzez partnerów roamingowych).

Sieć - co najważniejsze - nie pobiera od użytkownika żadnej opłaty. Korzystanie z numeru tymczasowego jest całkowicie darmowe. Po zakończeniu umowy z poprzednim operatorem jest on zastępowany normalnym numerem, a użytkownik automatycznie przechodzi na wybrany przez siebie plan taryfowy (nie trzeba wymieniać karty).

HTC One M9 Prime Camera Edition
HTC One M9 Prime Camera Edition

Fioletowy operator nie wprowadza ograniczenia czasowego na tę promocję. Obowiązuje ona w salonach i dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Użytkownicy od razu dostaję także wybrane przez siebie urządzenie (o ile zdecydują się na opcję), a promowanym smartfonem jest HTC One M9 (Prime Camera Edition), na który Play ma wyłączność.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)