PLAY - Taryfy All Inclusive z nielimitowanym dostępem do Internetu

PLAY - Taryfy All Inclusive z nielimitowanym dostępem do Internetu

PLAY - Taryfy All Inclusive z nielimitowanym dostępem do Internetu
Jakub Płaza
07.02.2011 13:13, aktualizacja: 07.02.2011 14:13

Zapowiadana konferencja prasowa Play właśnie dobiegła końca. Operator zaprezentował na niej zupełnie nowe taryfy All Inclusive, czyli Play bez limitów.

Play wprowadza oferty postpaid bez limitów. Jesteście ciekawi szczegółów?

W 2010 roku sieć umożliwiła wszystkim swoim klientom nielimitowane rozmowy. Rok 2011 będzie równie rewolucyjny, ale ze względu na nieograniczony kontakt ze światem dzięki swobodnemu korzystaniu z Internetu w telefonie.

Szczególnie istotne jest to, że zanika podział na sieć 4G Play i zasięg sieci Plus GSM. Do tej pory szybki Internet z nadajników Play dostępny był jedynie w dużych miastach. Od dzisiaj jest nim objęta cała Polska, a telefon nie będzie przełączał się na nadajniki innego operatora.

Play kończy z limitem szybkości oraz limitem korzystania z transmisji danych. Każdy surfuje z taką samą prędkością i tak długo, jak zechce – bez obawy o rachunek. W tym przypadku zadziała mechanizm bezpiecznego Internetu. Po zużyciu pakietu nadal można korzystać z Internetu bez dodatkowych opłat. Będzie się to odbywać z obniżoną prędkością. W celu przywrócenia prędkości wystarczy aktywować jednorazowy pakiet NON STOP 50 MB.

Obraz

Nowa oferta nie jest alternatywą dla LongPlay. To jej wzbogacona wersja, która łączy w sobie wszystkie korzyści. Dodatkowymi są ponadto tańsze smartfony, które umożliwią swobodne i wygodne korzystanie z sieci. Ważny jest również darmowy i nieograniczony dostęp do Facebooka, NK oraz poczty.

Obraz

Play daje możliwość wyboru pomiędzy nieograniczonymi rozmowami i nieograniczonym dostępem do Internetu. Oferta All Inclusive nie wyklucza się przy tym ze Stanem Darmowym. Dzieli się jednak na All Inclusive z pakietem 250 MB i All Inclusive MAX z pakietem 1 GB. Wszystko ilustrują poniższe grafiki.

Obraz
Obraz

Źródło: BLOGPLAY

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)