Play: nowe telefony w ofercie z Galaxy Ace na czele [cennik]

Play: nowe telefony w ofercie z Galaxy Ace na czele [cennik]

Play: nowe telefony w ofercie z Galaxy Ace na czele [cennik]
Jakub Płaza
17.02.2011 17:50, aktualizacja: 17.02.2011 18:50

Już od jutra (18 lutego) w ofercie podstawowej i ofercie na życzenie Play pojawią się nowe telefony. Operator tym razem pomyślał zarówno o miłośnikach ekranów dotykowych, jak i osobach starszych, które cenią sobie wygodę i prostotę użytkowania.

Do oferty podstawowej zostanie włączony Samsung Galaxy Ace (zdjęcie powyżej). Smartfon jest miniaturową wersją popularnego modelu Galaxy S. Na pokładzie znalazł się 3,5-calowy ekran, procesor o taktowaniu 800 MHz, WiFi Android w wersji 2.2 oraz interfejs TouchWiz 3.0.

Z kolei dotykowa Nokia 5250 z Symbianem na pokładzie będzie dostępna w ofercie na życzenie. Telefon nie jest drogi, a jego wyposażenie nie zachwyca. 5250 ma 2,8-calowy ekrany, aparat 2 Mpix i oferuje transmisję danych GPRS/EDGE oraz interfejs S60.

Obraz

Kolejnymi telefonami z oferty na życzenia są myPhone 1070 oraz Maxcom MM450BB. Obie słuchawki dedykowane są osobom starszym. Obsługę telefonów mają ułatwić duże, podświetlane przyciski, czytelny ekran, intuicyjne menu oraz naprawdę donośny głośnik. O bezpieczeństwo zadba specjalny przycisk SOS, znajdujący na tylnej części obudowy.

Obraz

Tabele z cenami znajdziecie poniżej.

Obraz
Obraz

Źródło: BLOGPLAY

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)