Play - nowe Zbieraj Minuty w abonamencie i na kartę

Play - nowe Zbieraj Minuty w abonamencie i na kartę
Jakub Płaza

14.06.2011 08:15, aktual.: 14.06.2011 10:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klientów sieci Play czeka jutro (15 czerwca) kilka zmian. Dotyczą one zarówno ofert abonamentowych, jak i Play Fresh. Więcej szczegółów znajdziecie w dalszej części wpisu.

Operator postanowił obniżyć cenę korzystania z usługi Zbieraj Minuty w ofertach postpaid. Dotyczą one klientów indywidualnych i biznesowych:

  • 2 zł zamiast 5 zł to cena za usługę Zbieraj Minuty dla rynku indywidualnego,
  • 2 zł + VAT zamiast 5 zł + VAT to cena za usługę zbieraj minuty dla rynku biznesowego.

Sieć proponuje również 2 miesiące darmowego testowania usługi. Każdy może się przekonać, jak działa i czy coś można dzięki niej zaoszczędzić.

Do klientów będą co miesiąc wysyłane informacje o zebranych minutach (w postaci flasha). Osoby mające usługę Zbieraj Minuty, chcąc zmienić usługę, muszą wyłączyć starą i aktywować nową. Stara usługa będzie ważna do końca Okresu Rozliczeniowego.

Niewielkie zmiany pojawiły się również w ofercie na kartę. Już dzisiaj w Play Fresh rusza usługa Zbieraj Minuty za 3 zł. Wspomniana kwota jest opłatą jednorazową i gwarantuje 90 dni korzystania z usługi.

Nowa wersja jest dostępna dla wszystkich Klientów Play Fresh (również korzystających z opcji podstawowej Play Fresh, opcji All Inclusive Rozmowy w Play, All Inclusive SMS oraz All Inclusive Internet i All Inclusive Internet bez limitu danych).

Źródło: BLOGPLAY

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)