Play odpowiada na nju mobile - no limits w Red Bull Mobile

Play odpowiada na nju mobile - no limits w Red Bull Mobile

No limits w Reb Bull Mobile
No limits w Reb Bull Mobile
Mateusz Żołyniak
25.04.2013 14:11, aktualizacja: 25.04.2013 16:11

Oferta nju mobile sieci Orange wniosła powiew świeżości na rynek. Na odpowiedź fioletowego operatora nie trzeba było długo czekać.

Oferta nju mobile, mimo że ma kilka wad (o czym więcej w osobnym wpisie), została całkiem nieźle przygotowana. Dziennikarze i użytkownicy ocenili ją pozytywnie. Wiele osób z niecierpliwością czekało na komentarz i/lub ewentualną odpowiedź sieci Play, z której ofertą ma konkurować nowa marka Orange. Jak się okazało, Play nie marnuje czasu.

Już po 14 na skrzynkach redakcyjnych i facebookowym profilu sieci Play pojawiło się zaproszenie od Marcina Gruszki, rzecznika sieci Play, na transmisję z siedziby P4:

Jeżeli są Państwo zainteresowani, czy PLAY odpowie na nową ofertę ORANGE, zapraszamy na videostreaming z siedziby PLAY. Dzisiaj 25 kwietnia 2013. Godzina 15.00 (+/- 5 minut)

Ze względu na duże zainteresowanie internautów blog rzecznika padł, ale koniec końców Playowi udało się przeprowadzić krótką wideorelację. OK, bardzo krótką, ponieważ była to w zasadzie kilkuminutowa wypowiedź Marcina Gruszki i Bartosza Dobrzyńskiego (członka zarządu P4). Zapowiedzieli oni nowości w ofercie Red Bull Mobile. Zobaczcie sami:

RedBull MOBILE NO LIMITS

Szczegółów na razie brakuje, nowa oferta RBM zostanie oficjalnie zaprezentowana jutro (26.04.2013 r.). Już teraz wiadomo jednak, że pojawią się nowe taryfy no limits, które będą dostępne od 29,50 zł. Można się spodziewać bardzo podobnego mechanizmu rozliczania do tego z nju mobile. Przedstawiciele sieci Play podkreślili, że będzie również sporo dodatkowych usług i ciekawych pakietów.

[solr id="komorkomania-pl-156905" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/3885,nju-mobile-powiew-swiezosci-na-rynku" _mphoto="nju-mobile-156905-245x16-924d6d5.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3784[/block]

W zasadzie nie ma więc większego zaskoczenia. Play nie mogło postąpić inaczej. Zmiany w obecnych ofertach sieci na kartę zajęłyby zapewne sporo czasu, więc sięgnięto po elastyczną markę Red Bull Mobile, której ofertę można szybko dostosować - stworzyć odpowiedź na nju mobile.

Jak doniosło Telepolis, Wojtek Jabczyński, rzecznik Orange Polska, już skomentował na Facebooku zapowiedzi zmian w Red Bull Mobile. Zwrócił uwagę, że oferta nju mobile nie jest łatwa do skopiowania:

Coś trzeba było ad hoc zrobić, to zrobili, ale finezji i pomysłu w tym nie widać. nju mobile nie da się skopiować na kolanie.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)